Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 77

Subiect: Pensiunea Valery

Inregistrat
    27.04.2007

Implicit Pensiunea Valery

As dori daca se poate cat mai multe detalii despre restaurantul pensiunii Valery. Meniul este destul de scump, sper sa fie si servirea pe masura. Daca a fost cineva la vre-o nunta in acest local, va rog sa imi spuneti cum se comporta personalul de caolo sau daca a avut cineva deja nunta acolo. Mult succes tuturor pentru pregatiri!

Inregistrat
    01.02.2007

Implicit Re: Pensiunea Valery

eu am sa merg in 07 iulie acolo la o nunta... asa ca atunci am sa pot sa-ti spun mai multe detalii

Inregistrat
    27.04.2007

Atunci astept vesti, sper bune, dupa 7 iulie! Mersi!

Inregistrat
    27.04.2007

Apropo, eu am fost la o nunta la Loyd, mi-a placut foarte mult, prietenii la care am fost eu si-au adus scaune din alta parte (nu le-a placut spatarul) dar, acest aspect nu prea conteaza, oricum ce e important a fost bine adica, buna servire, buna mancare si nu s-au plans dupa nunta. Iti scriu asta fiindca am vazut ca tu ai nunta la Loyd. Asta ca sa nu uiti unde am eu nunta

cc78 Guest

Citat Postat de cori_ramo Vezi mesajul
    As dori daca se poate cat mai multe detalii despre restaurantul pensiunii Valery. Meniul este destul de scump, sper sa fie si servirea pe masura. Daca a fost cineva la vre-o nunta in acest local, va rog sa imi spuneti cum se comporta personalul de caolo sau daca a avut cineva deja nunta acolo. Mult succes tuturor pentru pregatiri!

Ai grija la aerul conditionat. Roaga-i pe cei de la restaurant sa iti faca o proba sau sa te cheme cand functioneaza instalatia.Desi sunt de mult montate aparatele stiu ca nu functionau anul trecut in august si a fost o caldura cumplita in local.

Inregistrat
    27.04.2007

Mersi dar, eu am nunta in octombrie, banuiesc ca nu va fi la fel de cald ca si in august! Tu, ai fost acolo la o nunta? Cum s-a comportat personalul, ai fost multumita cum te-a tratat ospatarii? Mancarea e buna?

cc78 Guest

mancarea e foarte buna si multa. Chelnerii sunt draguti, atmosfera e super. terasa e mirifica, noi am stat mai mult pe afara din cauza aerului conditionat dar in octombrie nu va fi aceeasi problema doar daca nu se fumeaza f mult inauntru.

Inregistrat
    27.04.2007

Multumesc!

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us