Pagina 1 din 220 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1760

Subiect: Urari, felicitari pentru miresici iesene!

Inregistrat
    05.02.2007

Implicit Urari, felicitari pentru miresici iesene!

M-am gandit ca poate er fi util un astfel de topic, ca sa putem felicita toate miresicile noastre iubite, care au spus deja DA, sau care sunt pe punctul de a o face.
    Voi incepe asadar cu Danny, pe care am mai felicitat-o si la alt topic. CASA DE PIATRA si o viata plina de bucurii!
    Si pentru ca in plin plan astazi este Shery, ii urez o nunta ca in povesti, plina de caldura, chiar daca soarele nu este foarte generos astazi, si o viata minunata, plina de iubire si belsug!
    Petrecere frumoasa, Shery!

Inregistrat
    04.01.2007

Implicit Re: urari, felicitari pentru miresici iesene!

Buna ideea!Casa de piatra,intelegere,respect si cat mai multi copii(daca va doriti)!Si Shery..DISTRACTIE MAXIMA!Nu va luati dupa vremea de afara,ca ploaia inseamna belsug in casnicie.

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: urari, felicitari pentru miresici iesene!

casa de piatra danielei si sotului ei, sa fiti fericiti.
    shery ai fost o scumpa la cununia civila, va doresc distractie placuta, casa de piatra si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti.

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de Simona06 Vezi mesajul
    Buna ideea!Casa de piatra,intelegere,respect si cat mai multi copii(daca va doriti)!Si Shery..DISTRACTIE MAXIMA!Nu va luati dupa vremea de afara,ca ploaia inseamna belsug in casnicie.
    La asta ma gandeam si eu! Sa vezi cati bani va avea Shery....

Inregistrat
    17.07.2006

multumesc de urari...
    Shery, Casa de piatra, multa iubire si intelegere,iar ploaia de azi sa va aduca numai belsug si noroc >:d<

Inregistrat
    07.02.2007

Ups, abia acum am vazut topicul

Deci, again, le urez toate cele bune si CASA DE PIATRA! lui alinaclau, Danyellei si lui Shery!

Who's next? Madalina?

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de AnaM Vezi mesajul
    Ups, abia acum am vazut topicul

Deci, again, le urez toate cele bune si CASA DE PIATRA! lui alinaclau, Danyellei si lui Shery!

Who's next? Madalina?
    Da, madalina se pare ca urmeaza... Fetele sa nu uitam de simonica, care a avut si ea nunta pe 21.04, asadar.... CASA DE PIATREA si tie draga miresica, fericire, intelegere si o viata frumoasa!

Inregistrat
    17.07.2006

Citat Postat de alibd Vezi mesajul
    Da, madalina se pare ca urmeaza... Fetele sa nu uitam de simonica, care a avut si ea nunta pe 21.04, asadar.... CASA DE PIATREA si tie draga miresica, fericire, intelegere si o viata frumoasa!
    Dar Simonica unde a avut nunta si la ce biserica? Eu stiam ca sunt singura pe 21.04, ea s-a inscris mai tarziu pe forum?

Pagina 1 din 220 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us