Pagina 1 din 158 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1264

Subiect: Decorare masini

Inregistrat
    07.02.2005

Post Decorare masini

Salut mirese.
    Pana acum am discutat de decorat restaurante, de rochii, pantofii si multe altele, dar eu nu am gasit subiectul Decorarea masinilor la nunta.
    V-ati gandit la decorarea masinilor? Ce posibilitati sunt? Cu flori naturale sau cu?
    Ati gasit ceva situ-ri din care sa ne inspiram?
    Merci. Astept parerile voastre.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Sincer, mi imi plac cum arata masinile decorate cu fundite mari albe. Si asa voi face la nunta mea.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Masina mea(limuzina) va fi cu un aranjament floral.Masina lui va fi cu o funda mare albastra cred, iar restul masinilor cu fundite.Cred...inca nu m-am gandit asa de bine la aspectul asta.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

La nunta mea cum sora lui Fabio (sotul) are o florarie aici si o mega experinata in ceea ce inseamna impodobirea pt nunti ea o sa faca totul.
    Am deja o lista cu tot ceea ce imi trebuie si vor fi 600 de tradafiri roz pentru biserica,restaurant si casa.Eu sunt din Bucuresti originara,dar nunta o sa o fac in orasul Roman de acolo fiind nasi si parinti mei (care dupa N ani de Bucuresti s-au intors la origini) si nu stiu de unde sa cumpar florile.Am auzit ca exista o piata de flori cand am fost de paste casa am si vazut-o in trecere,dar la ce ora trebuie sa mergem stiti cumva???
    Si mai am o nedumerire le aduc ei dupa ce le comdam fiind 350 de km cred ca nu pot sta in caldura pt mai bine de 4 ore si masina cu cabina frigorifica nu avem de unde lua!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

La ce fel de funde va referiti? Din material textil sau cele care se folosesc la flori?

Si de unde procuri aceste funde? Cine le face? Si cine decoreaza masinile? Exista firme care se ocupa cu asa ceva sau sunt tot cei care decoreaza restaurantul?
    Ultima editare de Kalini : 07.10.2009 20:38:56 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Sunt niste funde mari, foarte bogate, dintr-un fel de plastic (ca banda cu care se leaga coditele florilor doar mult mai lata). Mie imi plac cele albe simple, dar sunt si foarte late sau cu margini aurii etc.

Inregistrat
    12.05.2006

Implicit

Eu serios am ochit o vrăjitoare de jucărie pe care vreau s-o îmbrac în mireasă și s-o pun pe mașina mea.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de crisarh
    Si de unde procuri aceste funde? Cine le face? Si cine decoreaza masinile? Exista firme care se ocupa cu asa ceva sau sunt tot cei care decoreaza restaurantul?
    Poti sa pui si agentia sa le decoreze (sunt o multime de agentii deci ai de unde alege) sau poti sa cumperi fundele si sa pui soferii sa le aplice pe masini. Funde de cumparat se gasesc cam peste tot, eu am vazut si la o taraba cu flori la Bucur.

Pagina 1 din 158 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us