Pagina 3 din 45 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 354

Subiect: Luna de miere in Caraibe (Bahamas, Cuba, Rep. Dominicana, Jamaica, Barbados)

Inregistrat
    25.04.2007

Implicit Re: luna de miere in caraibe

In luna de miere nu stiu unde ma duce iubi, ca e surpriza, dar planificam pentru ianuarie, de ziua mea, o mini-vacanta in Bahamas. Eu intotdeauna mi-am dorit de ziua mea sa fie cald si soare si sa umblu in slapi... si se pare ca anul viitor se intampla! Nu stiu exact unde, dar a primit iubi o oferta cu numai 450$ de persoana pentru 4 nopti, all inclusive, si biletele de avion incluse.

Yay!

Inregistrat
    25.04.2007

Am uitat sa spun ca biletele sunt cu plecare din America, nu din Europa.

Inregistrat
    15.05.2007

@Zizitop da mi si mie cateva detalii despre agentia cu care pleci tu, mi se pare extrem de ieftin 1600 E pt 2 persoane si all inclusive, poti sa mi dai un site, ceva? Multumesc

Inregistrat
    27.02.2007

Citat Postat de mariammary2000 Vezi mesajul
    @Zizitop da mi si mie cateva detalii despre agentia cu care pleci tu, mi se pare extrem de ieftin 1600 E pt 2 persoane si all inclusive, poti sa mi dai un site, ceva? Multumesc
    Deocamdata nu stiu numele agentiei pentru ca seful sotului meu vorbeste cu ei (asa ca intre italieni), stiu doar ca e din Napoli. Dar il intreb eu cum se numeste.

Inregistrat
    15.06.2007

Fetelor tocmai m-am intors din luna de miere. Adica tocmai de o saptamana, dar parca tot acolo suntem..adica acolo in Republica Dominicana. Cat de curand o sa revin si cu poze, dar va pot spune ca a fost absolut superb. Totul este de 5 stele dupa cum a fost si renumele hotelului. Am fost foarte multumiti de ce am gasit: curatenie, lux, veselie .. de toate ce trebuiesc pentru a avea o luna de miere cat mai reusita. a fost un vis frumos pentru noi care a devenit realitate si parca inca nu ne putem reveni. Ne-am promis unul altuia ca vom face tot posibilul pentru a putea repeta experienta din Zona Caraibelor si la anul.

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de Andreea_arad Vezi mesajul
    Fetelor tocmai m-am intors din luna de miere. Adica tocmai de o saptamana, dar parca tot acolo suntem..adica acolo in Republica Dominicana. Cat de curand o sa revin si cu poze, dar va pot spune ca a fost absolut superb. Totul este de 5 stele dupa cum a fost si renumele hotelului. Am fost foarte multumiti de ce am gasit: curatenie, lux, veselie .. de toate ce trebuiesc pentru a avea o luna de miere cat mai reusita. a fost un vis frumos pentru noi care a devenit realitate si parca inca nu ne putem reveni. Ne-am promis unul altuia ca vom face tot posibilul pentru a putea repeta experienta din Zona Caraibelor si la anul.
    ce frumos abia astept sa vad si poze

Inregistrat
    10.03.2007

Citat Postat de Andreea_arad Vezi mesajul
    cat a costat excursia voastra si cat ati stat?

Inregistrat
    24.08.2007

eh...stau eu si ma gandesc...cred ca si eu voi face acelasi lucru...vreau in caraibe tare mult...si vreau sa ii fac sotzului o surpriza si sa nu ii zic unde mergem.
    am un amic la o agentie de turism, am sa il abordez sa imi dea o oferta.
    chiar ca visez la o mega luna de miere...

G.
    mai asteptam pareri si de la altii....sa ne mai povestiti cum a fost.

Pagina 3 din 45 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us