Pagina 1 din 61 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 488

Subiect: Saloane de infrumusetare, intretinere corporala

Inregistrat
    25.04.2007

Post Saloane de infrumusetare, intretinere corporala

Am o intrebare pentru miresele oradence:
    Unde va faceti machiajul pentru nunta? Puteti recomanda vreun salon, o cosmeticiana buna?
    Eu ma machiez de obicei, dar nu am fost niciodata machiata profesionist, deci chiar nu stiu la cine sa merg.

Astept sugestii! Multumesc frumos si spor la pregatiri!

~Cristina

Inregistrat
    08.05.2007

Implicit Coafura buna Oradea

Salut tuturor domnisoarelor/doamnelor!
    va rog ajutati-ma cu o recomandare de coafeza FOARTE buna. Am o nunta foarte importanta in Oradea si nu stiu unde sa merg pentru o coafura frumoasa si deosebita.

Multumesc anticipat!

Inregistrat
    08.05.2007

Implicit Re: Coafura buna Oradea

chiar nimeni??

Inregistrat
    25.04.2007

Implicit Re: Coafura buna Oradea

Buna!

Ti-o recomand eu cu cea mai mare incredere pe coafeza mea. Face niste coafuri incredibile, are o rabdare imensa si nu te lasa sa te ridici de pe scaun pana nu e ea multumita de rezultat. Si in plus, tarifele ei sunt inimaginabil de mici, pentru coafurile pe care le face.

Iti trimit pe privat informatiile, bine? Sa nu zica astia ca fac reclama....

Pupici!

Inregistrat
    12.01.2007

Implicit Re: Coafura si machiaj

Citat Postat de Cristina_M Vezi mesajul
    Unde va faceti machiajul pentru nunta? Puteti recomanda vreun salon, o cosmeticiana buna?
    Eu ma machiez de obicei, dar nu am fost niciodata machiata profesionist, deci chiar nu stiu la cine sa merg.

~Cristina
    Si eu sunt interesata... dar vad ca nu zice nimeni nimic . Daca afli ceva te rog sa ma anunti si pe mine. Merci!

Inregistrat
    14.11.2006

Ceau
    Machiajul mi-l face viitoarea mea cumnata. Pe prietenele mele cand s-au maritat la ea le-am trimis, si nu au fost dezamagite, unele chiar au devenit clientele ei. Daca te intereseaza ti-o recomand cu cea mai mare placere.
    Merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut.
    Daca vrei, iti pot da nr. ei de tel.
    Citat Postat de Cristina_M Vezi mesajul

~Cristina

Inregistrat
    09.03.2007

Stiu ca exista o tipa, Anca, in Oradea, undeva in Velenta, care face niste machiaje foarte faine. Cunosc cateva foste mirese care au fost la ea si au fost foarte multumite. Daca va intereseaza pot sa aflu nr. ei de telefon.

Pentru coafor nu stiu cu siguranta ce sa va recomand. Eu o sa merg la un salon mic din Nufarul. Vineri merg sa fac o proba. eventual dupa va pot spune cum e. Ar mai fi ceva salon in centru (Glamour) unde am auzit ca se lucreaza bine, dar nu am fost.

Inregistrat
    25.04.2007

Eu mai am o intrebare: de obicei merg miresele la salon sa se machieze sau pot sa vina cosmeticienele acasa la mireasa? Eu ma tot gandesc... Intr-un fel ar fi mai comod sa vina ea acasa la mine, mai ales daca nu ma machiez la acelasi salon unde imi fac si coafura. Nunta mea mai e si duminica, asa ca e mai greu sa gasesc saloane deschise atunci.

Voi ce ziceti? Ar veni cineva acasa sa ma machieze?

Pagina 1 din 61 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us