Pagina 78 din 78 PrimulPrimul ... 2868767778
Rezultate de la 617 la 623 din 623

Subiect: Muzica in jud. Prahova: DJ, formatii, lautari etc.

Inregistrat
    25.08.2013

Implicit Re: Muzica in jud. Prahova: DJ, formatii, lautari etc.

buna, miresici! sunt noua pe aici si as avea o intrebare la voi.cunoasteti cumva un dj din ploiesti pe nume adi pitrop sau dj adi maestro i se mai spune?

Inregistrat
    20.11.2011

Mare atentie la formatia Alesis!! i-am contactat si ne-au cerut 3000 euro pt tot evenimentul de anul viitor. auzisem pareri bune despre ei dar noua ne-au lasat un gust amar. probabil li s-a urcat vedetismul la cap. Desi locuim in Bucuresti, am acceptat sa mergem si sa incheiem contractul atunci cand ei aveau nunta intr-un oras din provincie la 200 km departare de Bucuresti. Aceste lucruri nu ne-au deranjat, nici macar faptul ca la fata locului au mai adaugat 500 euro, desi la telefon ne intelesesem pentru 3000. Nu am dat inapoi, am dorit sa incheiem contractul in acea seara, dar dansii au refuzat, motivand ca vor veni in Bucuresti si ne vom intalni aici pentru a putea discuta mai pe larg. Dar surpriza: cand i-am sunat spuneau ca sunt la filmari si nu pot vb prea mult, sa revenim. Dupa mai multe telefoane, dl Romeo ne anunta ca nu mai pot veni, ca poate ar fi mai bine sa vina sa cante doar un program, pentru ca astfel "am iesi mai bine si noi, si ei". Probabil s-au gandit ca 3500 de euro ar fi prea putin pt valoarea lor, desi cand ne-am intalnit au repetat in nenumarate randuri ca sunt oameni seriosi si chiar de ar veni vreun parlamentar care le-ar oferi dublu ei se tin de cuvant o data ce au vb cu alti oameni inainte. deCI ALESIS= NESERIOZITATE, ca sa nu zic altfel

Thumbs up Re: Muzica in jud. Prahova: DJ, formatii, lautari etc.

Prahova a fost din vremuri stravechi un taram binecuvantat de darnicia pamantului si de harnicia oamenilor ce l-au locuit; munti de o frumusete unica, viile bogate, petrolul din adancuri.

Aflat la intretaierea principalelor drumuri spre vest si est ale tarii, judetul s-a dezvoltat armonios, devenind un teren fertil pentru a pastra traditii si pentru a primi investitii.

Judetul Prahova merita sa fie cunoscut nu numai de locuitorii sai si de cei ai Romaniei, dar si de toti cei care, in lume promoveaza frumosul si utilul.

Site: http://phro.ro

Inregistrat
    30.12.2013

Buna ziua,
    Ma alatur si eu miresicilor de la Prahova. Va spun La Multi Ani si noul an 2014 sa fie unul cu belsug pentru cele care faceti nunta in 2014.
    Ati ales muzica pentru nunta??
    Noi dorim sa semnam cu cei de la Formatia Fantastic.... voi ce variante aveti?

Inregistrat
    20.04.2013

Citat Postat de mariageorgescu Vezi mesajul
    Buna ziua,
    Ma alatur si eu miresicilor de la Prahova. Va spun La Multi Ani si noul an 2014 sa fie unul cu belsug pentru cele care faceti nunta in 2014.
    Ati ales muzica pentru nunta??
    Noi dorim sa semnam cu cei de la Formatia Fantastic.... voi ce variante aveti?

Ce suma cer acestia pentru nunta voastra?

Inregistrat
    22.10.2014

Thumbs up Re: Muzica in jud. Prahova: DJ, formatii, lautari etc.

Buna fetelor, recomand cu caldura Formatia Best din Ploiesti (Romeo Radu) sunt super profesionisti si fac o atmosfera incendiara. Ii punteti vedea direct in timpul evenimentelor aici:
    https://www.youtube.com/watch?v=U9PUVsKo9YY

Inregistrat
    22.10.2016

[QUOTE=morpemorpe;4480923]Buna, eu sunt noua pe forum si nu prea stiu cum stau lucrurile pe aici.
    Am vazut insa ca la nunta ta de anul acesta (felicitari) ai avut formatia Elixir cu Marian Iamandi.
    Ai putea te rog sa imi spui te rog frumos, cum au fost ca si formatie si cat au costat?
    multumesc!

De curiozitate, cand ati avut nunta ati incheiat contract cu ei sau ati mers pe incredere? Ii vreau la nunta si nu stiu cat de seriosi sunt

Pagina 78 din 78 PrimulPrimul ... 2868767778

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us