Pagina 114 din 114 PrimulPrimul ... 1464104112113114
Rezultate de la 905 la 911 din 911

Subiect: Pregatirile miresicilor din Rosiori de Vede

Inregistrat
    23.01.2011

Wink Re: Miresici din Rosiorii De Vede

Citat Postat de laura_b22 Vezi mesajul
    Fetele cum mai sunteti cu pregatirile?Noi am vrea sa ne luam verighete
    le luna asta,iar luna viitoare sa ne hotaram la invitatii. Sunteti prea linistite,nu-mi place de voi

Buna,
    Felicitari! Casa de piatra!
    Acum astept cand poti tu detalii cum a fost la restaurant la padure, mai am si eu putin , cum v-ati descurcat cu bautura cu mancarea, cat ati cumparat cat s-a consumat?daca ospatarii au avut grija sa participe si ei alaturi de restul invitatiilor.
    Merci.
    Astept si doua trei poze pls.

Inregistrat
    02.08.2009

Implicit Re: Miresici din Rosiorii De Vede

Citat Postat de goryta Vezi mesajul
    Buna,
    Felicitari! Casa de piatra!
    Acum astept cand poti tu detalii cum a fost la restaurant la padure, mai am si eu putin , cum v-ati descurcat cu bautura cu mancarea, cat ati cumparat cat s-a consumat?daca ospatarii au avut grija sa participe si ei alaturi de restul invitatiilor.
    Merci.
    Astept si doua trei poze pls.
    Buna,mai ai putin si imbraci rochita minunata.Totul in ziua nuntii a decurs perfect,in link-ul de mai jos sunt si cateva poze.
    Iti zic de pe acum casa de piatra

https://plus.google.com/photos/11699...28052176020865

Inregistrat
    20.08.2012

Citat Postat de laura_b22 Vezi mesajul
    Buna,mai ai putin si imbraci rochita minunata.Totul in ziua nuntii a decurs perfect,in link-ul de mai jos sunt si cateva poze.
    Iti zic de pe acum casa de piatra

https://plus.google.com/photos/11699...28052176020865
    Ai fost o mireasa foarte delicata si frumoasa.
    Poti sa imi spui te rog daca ai avut lautari pentru obiceiurile din timpul zilei, daca ai avut imi dai si mie ceva detalii?.....eu la capitolul asta m-am blocat pentru ca formatia de la restaurant nu canta si in timpul zilei si atunci trebuie sa caut alta formatie.
    Merci mult.

Inregistrat
    02.08.2009

Citat Postat de bumbumbum Vezi mesajul
    Ai fost o mireasa foarte delicata si frumoasa.
    Poti sa imi spui te rog daca ai avut lautari pentru obiceiurile din timpul zilei, daca ai avut imi dai si mie ceva detalii?.....eu la capitolul asta m-am blocat pentru ca formatia de la restaurant nu canta si in timpul zilei si atunci trebuie sa caut alta formatie.
    Merci mult.
    Mie in timpul zilei mi-au venit cei care au fost si la restaurant,dar iti vei gasi fara probleme pe cineva sa vina si in timpul zilei.Cel mai bine e sa ii rogi pe cei de la restaurant sa iti recomande pe cineva,eu am avut o persoana cu acordean si una cu toba si a fost suficient.

Inregistrat
    02.03.2008

Implicit Re: Pregatirile miresicilor din Rosiori de Vede

buna viitoare miresici,
    pt cele care isi planuiesc nunta in rosiori de vede, va pot recomanda restaurantul INTIM, din cartierul cu acelasi nume.
    eu am facut nunta acolo in 2009 si am mai fost prezenta la evenimente in acelasi local.
    am fost f multumita, mancarea proaspata si f buna, locatie frumoasa pentru nunti in jur de 100 persoane, totul la preturi fara concurenta in tot orasul.
    am si nr de tel al patronului pt cine intereseaza.
    pentru cele interesate, va rog lasati-mi mesaj privat si pot trimite poze de la nunta mea.
    localul il recomand si pt alte petreceri botezuri, aniversati etc.

o nunta de vis va doresc!

Inregistrat
    09.02.2011

buna, m-ar interesa si pe mine detalii despre formatia euroton..daca stie cineva cum canta, cat iau..etc..multumesc mult

Inregistrat
    31.07.2013

buna fetelor!

eu voi avea la Grand-Alexandria anul viitor si acum sunt in cautare de formatie / dj. Ati putea sa-mi dati cateva recomandari?

Mersi frumos!

Pagina 114 din 114 PrimulPrimul ... 1464104112113114

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us