Pagina 3 din 114 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 911

Subiect: Pregatirile miresicilor din Rosiori de Vede

Implicit Re: Rosiori De Vede

da cu nasi am rezolvat ..am gasit printre colegele de munca...

Inregistrat
    19.12.2007

Implicit Re: Rosiorii De Vede

Stiu ca mesajele voastre sunt mai vechi, dar, daca mai sunt miresici din Rosiori, sau care au nunta in Rosiori.... ati lucrat cu firma Aval... pentru decoratiuni? Mie mi s-a parut super ok tipa... inca nu am stabilit detaliile contractului(elemente exacte de decor.. )doar in principiu dar mi s-a parut ok.

Voi stiti ceva in plus?
    Dragostea ne uneste, Dumnezeu ne binecuvinteaza!

Inregistrat
    23.05.2008

Buna fetelor,eu nu sunt din rosiori dar sotul meu este de acolo, am vrea sa facem si acolo o petrecere de nunta....insa AJUTOR nu gasim restaurant,adica viitoarea mea soacra nu gaseste.....si cum eu nu am fost niciodata in rosiori nu cunosc locurile......asa ca apelez la voi,spuneti-mi si mie daca stiti ceva restaurante din Rosiori...pls ....

Inregistrat
    26.10.2006

Citat Postat de dydy_nycky Vezi mesajul
    Buna fetelor,eu nu sunt din rosiori dar sotul meu este de acolo, am vrea sa facem si acolo o petrecere de nunta....insa AJUTOR nu gasim restaurant,adica viitoarea mea soacra nu gaseste.....si cum eu nu am fost niciodata in rosiori nu cunosc locurile......asa ca apelez la voi,spuneti-mi si mie daca stiti ceva restaurante din Rosiori...pls ....
    Cuvantul "restaurant" si cuvantul "Rosiori" nu sunt foarte compatibile. Insa, am fost la o nunta in Rosiori la restaurantul hotelului Rahova, care poate fi amenajat satisfacator. Mai exista si "localul" de la Macul, deasupra magazinului Penny, dar este acum o cofetarie, este foarte mic, poate iti intra acolo 40-60 persoane, insa am observat ca au husele lor. Alte detalii nu mai shtiu sa iti dau, eu sunt din Ploiesti, sotul e din Rosiori si am fost acolo doar la nunta aceea de la Rahova. La Macul am cautat prajituri la un moment dat si am intrat cand pregateau localul pentru o nunta. Sper sa iti foloseasca la ceva informatiile astea, oricat sunt de "marunte".
    Sa ai o nunta frumoasa!
    Detalii mai multe ar putea sa iti dea lmihaelagabriela, ea chiar sta in Rosiori, chiar daca nu a facut la restaurant, si nici nu e nascuta acolo. ;)

Inregistrat
    23.05.2008

Citat Postat de Paideea Vezi mesajul
    Cuvantul "restaurant" si cuvantul "Rosiori" nu sunt foarte compatibile. Insa, am fost la o nunta in Rosiori la restaurantul hotelului Rahova, care poate fi amenajat satisfacator. Mai exista si "localul" de la Macul, deasupra magazinului Penny, dar este acum o cofetarie, este foarte mic, poate iti intra acolo 40-60 persoane, insa am observat ca au husele lor. Alte detalii nu mai shtiu sa iti dau, eu sunt din Ploiesti, sotul e din Rosiori si am fost acolo doar la nunta aceea de la Rahova. La Macul am cautat prajituri la un moment dat si am intrat cand pregateau localul pentru o nunta. Sper sa iti foloseasca la ceva informatiile astea, oricat sunt de "marunte".
    Sa ai o nunta frumoasa!
    Detalii mai multe ar putea sa iti dea lmihaelagabriela, ea chiar sta in Rosiori, chiar daca nu a facut la restaurant, si nici nu e nascuta acolo. ;)
    Multumesc frumos ptr informatii,dar la Rahova e ocupat toata vara,a fost cred si la Macul,dar au pretentii foarte mari......asa ca pana la urma facem cred acasa la socrii o mica petrecere,nu ma prea incanta ideea,dar asta e nu am ce sa fac

Inregistrat
    23.05.2008

Citat Postat de Paideea Vezi mesajul
    Sa ai o nunta frumoasa!
    Multumesc frumos pentru urare

Inregistrat
    26.10.2006

Citat Postat de dydy_nycky Vezi mesajul
    Multumesc frumos pentru urare
    Oriunde vei face nunta, sigur va iesi OK, si important e evenimentul in sine, nu localul unde se petrece el. Poate iesi foarte frumos si la curte, intreab-o pe Mihaela, asa cum ti-am mai spus, ea a facut in curte, si a iesit foarte frumos. Din cate imi aduc eu aminte, mai e un fel de "bar" in apropierea pietei din Rosiori, nu shtiu cum ii zice, dar trebuie sa il shtie cine locuieste in orash, si acela e potrivit pentru o nunta de proportii mici, arata un pic mai rustic, ca element distinctiv imi aduc aminte ca avea rame de lemn la niste geamuri mari, poate fi "imbunatatzit". Pe de alta parte am auzit ca sunt chiar la moda nuntile in aer liber. Insista sa vorbesti cu Mihaela, ea are mai multe informatii, din cate am vazut de la ea, nunta lor a iesit OK.

Question Re: Rosiorii De Vede

o sa am nunta la anul in august in rosiori de vede la resturantul continental......as dori daca poate cineva sa-mi dea detalii despre "reputatia" acestui local si daca ati fost la o nunta acolo sa-mi spuneti cum a fost iar daca aveti poze mi-ar placea f mult sa mi le trimiteti.

Pagina 3 din 114 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us