Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 98 din 98

Subiect: Furatul MIRELUI ? O noua moda ?

Implicit Re: Furatul MIRELUI ? O noua moda ?

Citat Postat de ghem Vezi mesajul
    Stai linistita ca si la nunta ta daca ar fi fost romania-argentina ti-ar fi plecat invitatii la meci instant, oricat de interesanta ar fi fost si oricat te-ai fi straduit sa ii tii in priza si cand mireasa este furata si lipseste cate o ora poate chiar mai mult, nu-si lasa invitatii de izbeliste?
    Si nu stiu de unde o tot scoateti pe asta cu scena sau tragedia. nu am zis nacaieri ca m-am afisat suparata in fata invitatiilor ca doar n-oi fi vreo nebuna. ba mai mult nici unul din ei nu stie ce s-a intamplat decat cei care au fost implicati (hotii, nasul si tatal meu). asa ca incetati sa ma mai faceti pe mine lupul cel rau in povestea asta ca sunt departe de asa ceva.
    tare as fi vrut sa te vad si pe tine cat de mult zambeai si imparteai bezele invitatiilor daca nu-ti gaseai sotul in seara nuntii
    ca sa te lamuresc intr-un final, ti se pare. orice gand ai mai avea despre asta raspunsul este ti se pare.
    am impresia ca pe aici sunt prea multe carcotase care au chef de "polemici virtuale". e un loc in care ne dam cu parerea despre ceva(legat de nunti de obicei) si nu despre cineva.
    In primul rand la nunta mea nu erau televizoare in jur unde sa mearga invitatii sa se uite la meci In al doilea rand, daca mirii stau pe ringul de dans si intretin atmosfera, exista o posibilitate ffff mica sa se intample ca invitatii sa-si gaseasca altceva de facut in afara sa se distreze impreuna cu cei pe care au venit sa-i sarbatoreasca. Nici eu nu l-am vazut pe mire cand mi l-au furat, dar mi-am imaginat ca asta s-a intamplat. Ca in rest eram aproape tot timpul amandoi pe ringul de dans. A fost o singura data la baie in camera de hotel si atunci mi-a spus unde merge. Nu a fost nici pe afara pe terasa si nici la tigara dupa colt. A stat cu invitatii pe care ii chemase. Cand am fost eu furata a stat el si a intretinut atmosfera si cand a fost el furat am stat eu. Nu imi imaginez ce s-or fi gandit invitatii cand ati disparut amandoi si ce atmosfera s-o fi creat.
    Chestia cu scena sau tragedia o scoatem din mesajul tau:
    Citat Postat de ghem Vezi mesajul
    Rezultatul a fost ca o bucata de nunta am stat suparata si cu machiajul intins de la atata plans de nervi si nu a avut loc nici o rascumparare
    Si din moment ce ti-ai expus parerea pe un forum public ar fi trebuit sa te gandesti si la posibilitatea ca vor fi persoane care nu sunt de acord cu tine.

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Red face Re: Furatul MIRELUI ? O noua moda ?

App de furat.....Ma refer la mireasa acum.... Stie careva unde este locul unde se intalnesc mireseele furate anul acesta , avand in vedere ca arcul de Triumf este in renovare?

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us