Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 98

Subiect: Furatul MIRELUI ? O noua moda ?

Inregistrat
    07.12.2006

Implicit Furatul MIRELUI ? O noua moda ?

chestia e ca am fost atentionata de niste prietene ca acum e la moda si furatul mirelui...si nu stiu da a fost un á propos sau o gluma
    Va intreb, ca poate ati auzit/vazut de asta si ca sa stiu la ce sa ma astept...
    Astept sugestii despre ceea ce trebuie sa stiu/fac, in cazul in care voi fi pusa in aceasta situatie...

Implicit Re: Furatul MIRELUI ? O noua moda ?

Citat Postat de CAMELLIA Vezi mesajul
    chestia e ca am fost atentionata de niste prietene ca acum e la moda si furatul mirelui...si nu stiu da a fost un á propos sau o gluma
    Astept sugestii despre ceea ce trebuie sa stiu/fac, in cazul in care voi fi pusa in aceasta situatie...
    Eu am furat mirele la nunta surorii mele. Nu stiu daca e o moda, mie mi-a venit ideea pe loc si cand cumnatelul m-a invitat la dans i-am zis ca o sa il furam (domnisoarele de onoare adica) si el a acceptat.
    Apoi m-am dus cu cravata parca si i-am cerut nasei o sampanie ca rascumparare...a fost simpatica faza, mai ales ca am mers intr-un bar unde nu se dansa, dar noi am inceput sa dansam si ne si filma, asa ca am aparut si in filmuletul lor de nunta

---------------------------------

LISTA BURTICI SI BEBEI BRASOV:
    http://docs.google.com/Doc?docid=0Aa...enFzYmNz&hl=en
    POZE:
    http://picasaweb.google.com/irinasiclara
    http://picasaweb.google.com/irinuka1980

Inregistrat
    16.10.2006

Eu la toate nuntile la care am fost, aici in Cluj, a fost furat mirele.

Inregistrat
    25.09.2006

Si eu am fost la o nunta la care s-a furat mirele si mi-a placut ideea. E chiar interesant.

Inregistrat
    14.11.2006

Si eu am fost la 3 nunti si AM FURAT mirele...a fost foarte misto...am fost in bamboo..am dansat...am mai fost intr- discoteca pe langa Lipscani... afost foarte misto....noi ne-am distrat..si mireasa a fost incantata...!!

Inregistrat
    31.10.2006

Citat Postat de CAMELLIA Vezi mesajul

la mine la nunta m-au furat pe mine..m-au adus inapoi, nu s a negociat, nu s a anuntat nimic...
    au furat mirele...a trebuit sa dansez pe masa, nu vroiam....nasii sa dea cate o sampanie....
    deci e o moda!

Inregistrat
    30.01.2007

Si eu am fost la 2 nunti unde s-a furat mirele, acum in aprilie am fost la o nunta si mireasa chiar l-a rascumparat, l-au furat pe mire niste fete dupa ce au adus-o pe ea, iar la alta nunta am furat mireasa si nasa in acelasi timp ca sa nu plateasca doar ginerica.

Inregistrat
    10.06.2007

Smile Re: Furatul MIRELUI ? O noua moda ?

Haioasa faza cu furatul mirelui, dar la nunta la mine nu cred ca as fi de acord .
    Am mai vazut la o nunta ca, odata cu miresica, s-a furat si nasa...Aici chiar ca .
    Oare ce urmeaza? Sa se fure socrii?
    "Dragostea nu inseamna a te uita lung unul la celalalt, ci a te uita impreuna in aceeasi directie." (Antoine de Saint-Exupery)

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us