Pagina 33 din 33 PrimulPrimul ... 23313233
Rezultate de la 257 la 264 din 264

Subiect: Restaurant Traian

Inregistrat
    13.06.2010

Implicit Re: Restaurant Traian

Citat Postat de Miresanda Vezi mesajul
    Salutare!

Meniul de anul acesta de la Traian e 220 Ron in sezon, si 180 Ron in extrasezon (mai, octombrie, noiembrie).

SPor!
    Ai putea sa-mi spui te rog ce include ?

Inregistrat
    12.07.2011

Citat Postat de Anedis Vezi mesajul
    Ai putea sa-mi spui te rog ce include ?
    Buna!

Meniul contine 4 feluri de mancare, tort, fructe si prajituri. Bautura nu este inclusa si de asemenea nici protocolul pt intrarea invitatilor.

O zi frumoasa!

Inregistrat
    08.02.2013

Buna ziua verisoara mea isi face nunta in septembrie la Traian!Daca va pot ajutA cu ceva!!

Inregistrat
    08.10.2013

Buna,

A mai facut cineva nunta la Traian anul asta ? Cat de seriosi au fost ... cum a fost servirea, mancarea ?

Va multumesc

Inregistrat
    08.02.2013

Buna,
    Verisoara mea a facut nunta la Traian pe 7 septembrie anul asta!La degustare au avut surprize neplacute dar nunta a iesit de nota 10!A avut sala albastra si un meniu all inclusive!

Inregistrat
    28.08.2015

Buna. Nu s-a mai postat de foarte mult timp aici. Am vrea sa avem nunta aici la anu' la Grand hotel traian sala Eminescu si as vrea sa vad păreri de la miresici care au facut de curand nunta aici. Am ceva emotii mai ales legat de contract..suntem pe punctul de a semna..va rog mult as vrea sa vad ce a fost negativ ca sa ne ferim

Inregistrat
    17.02.2012

Citat Postat de LoredanaC Vezi mesajul
    Buna. Nu s-a mai postat de foarte mult timp aici. Am vrea sa avem nunta aici la anu' la Grand hotel traian sala Eminescu si as vrea sa vad păreri de la miresici care au facut de curand nunta aici. Am ceva emotii mai ales legat de contract..suntem pe punctul de a semna..va rog mult as vrea sa vad ce a fost negativ ca sa ne ferim
    Buna Loredana. Am fost de curand la o nunta aici in sala Eminescu si iti poti spune cum ni s-a parut noua din perspectiva invitatilor
    Ce o sa imi amintesc mereu o sa fie mancarea excelenta, toate cele 4 feluri de mancare au fost fff bune, am mancat aproape tot din farfurie . Sala a fost decorata simplu dar frumos, cu hortensii albastre in vaza pahar martini (asa cred ca se cheama) si husele de scaun tot cu fundite albastre.
    Mirii nu au ales varianta de all inclusive ci au horatat sa isi aduca ei bauturile. Ospatarii au fost foarte prompti si mereu intrebau de avem nevoie de una sau alta. Sotul a parut putin deranjat de faptul ca nu au lasat galetusile cu gheata sa te poti servi singur pe masa ci veneau ei si iti puneau in pahar.Din punctul meu de vedere chiar nu am fazut nimic negativ la organizare sau prezentare!
    Nu stiu cat te mai ajuta acest post sau daca ai semnat cu ei sau nu dar am zis sa iti zic si parerea mea!
    Spor la miresit!

Inregistrat
    28.08.2015

Buna Tzuckyshor,

Multumesc mult pt raspuns si pt detalii. Esti inca o confirmare ca am facut alegerea potrivita (am semnat cu ei).

Pagina 33 din 33 PrimulPrimul ... 23313233

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us