Pagina 258 din 258 PrimulPrimul ... 158208248256257258
Rezultate de la 2.057 la 2.064 din 2064

Subiect: Tema nuntii: Fluturi

Inregistrat
    03.03.2013

Implicit Re: Tema nuntii: Fluturi

Stie cineva unde as putea sa gasesc ceva fluturasi pt decor in Targu Mures?

Inregistrat
    07.10.2012

As putea inlocui porumbeii de la iesirea din biserica cu fluturasi ??

Inregistrat
    04.03.2013

Felelor, va rog sa imi spuneti unde as putea gasi fluturi frumosi in tara. Am nevoie de 90-100 de bucati, deci as prefera sa gasesc un pret mai mic. Ma intereseaza sa fie maricei, cam de 7-10 cm pe auriu sau visiniu.
    Am tot cautat pe net, am fost si in Europa si in Dragonul Rosu, insa nu am gasit. Cu siguranta nu am stiut unde sa caut.
    Astept raspunsurile voastre cat mai curand, intrucat se apropie nunta si incep si imi fac griji.
    Multumesc!

Citat Postat de rhalooka Vezi mesajul
    Felelor, va rog sa imi spuneti unde as putea gasi fluturi frumosi in tara. Am nevoie de 90-100 de bucati, deci as prefera sa gasesc un pret mai mic. Ma intereseaza sa fie maricei, cam de 7-10 cm pe auriu sau visiniu.
    Am tot cautat pe net, am fost si in Europa si in Dragonul Rosu, insa nu am gasit. Cu siguranta nu am stiut unde sa caut.
    Astept raspunsurile voastre cat mai curand, intrucat se apropie nunta si incep si imi fac griji.
    Multumesc!
    Bună rhalooka, nu știu exact la ce fel de fluturi te referi cu căutarea ta, dar ți-as putea recomanda fluturii zburători []. Recunosc, fac un pic de promo, dar chiar sunt superbi...

Baftă la căutre,

dedude
    Ultima editare de Kalini : 15.08.2013 11:31:45 Motiv: link

Inregistrat
    03.12.2011

Eu nu am avut tema nuntii fluturii, cel putin nu la restaurant. Dar am avut multi, multi fluturi care au decorat pavilionul amenajat acasa. Am doar cateva poze profesioniste cu ei, dar mai am cateva de la o prietena:
    iulia&mircea-219a.jpgDSC06803a.jpgDSC06726a.jpgiulia&mircea-221a.jpgiulia&mircea-217a.jpgDSC06756a.jpg
    Fluturii sunt facuti din pene si i-am luat de pe ebay. Erau culori diferite, unii incredibil de frumosi, culori foarte intense. Ar fi mers cred si cu un decor mai elegant. Cutiutele cu fluturi le-am luat de la un magazin cu decoratiuni din Unirea, cred ca Bonsai se cheama.

Inregistrat
    16.02.2012

Invitatie cu fluturas:
    4.JPG

Inregistrat
    29.03.2007

buna,stie cineva unde gasesc fluturi mari pe care sa ii prind pe scaune in loc de funde?si cam cu ce pret?
    eu imi omor timpul,el ma omoara pe mine.....ce bine ne intelegem noi asasinii

Inregistrat
    16.02.2012

Citat Postat de nebunica_mica Vezi mesajul
    buna,stie cineva unde gasesc fluturi mari pe care sa ii prind pe scaune in loc de funde?si cam cu ce pret?
    cat de mari ai vrea sa fie fluturii si din ce material sa fie facuti?

Pagina 258 din 258 PrimulPrimul ... 158208248256257258

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us