Pagina 1 din 258 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 2064

Subiect: Tema nuntii: Fluturi

Inregistrat
    07.02.2005

Post Tema nuntii: Fluturi

se intampla cumva sa stiti unde gasescs fluturi, ma intereseaza: fluturi de hatie, matrite de fluturi, fluturi din pene, din voal.. orice fel de fluturi.. lumanari sau orice obiecte decorative cu fluturi.. daca va sare in ochi vreun magazin unde au asemenea obiecte va rog sa imi dati de stire..........

Inregistrat
    15.05.2006

Implicit

valen,am vazut eu niste fluturi intr-o florarie la bucur obor, chiar in statie la tramvai pe partea cu ines. cred ca se ocupa si de decorarea pt nunti, era chiar si o masa aranjata chiar in vitrina, pt ca eu vitrina am vazut-o si mi-a placut tare mult. daca or mai fi la anul pe acolo ma gandeam sa apelez la ei pt decorare...................

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Aaaaa, valen. Vrei sa iti trimit niste poze cu fluturi frumosi? Exista ghirlande, unii care se prind cu agrafa etc. Si eu vreau fluturi, dar nu ghirlande ci sa prind cate unul-doi in aranjamentele florale.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

http://www.wedding-favours.com/Table%20Decorations.htm

pe site ul asta sunt o groaza de modele de fluturi. eu cred ca le poti face si singura, iti trebuie doar material frumos.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de ryanaro
    Aaaaa, valen. Vrei sa iti trimit niste poze cu fluturi frumosi? Exista ghirlande, unii care se prind cu agrafa etc. Si eu vreau fluturi, dar nu ghirlande ci sa prind cate unul-doi in aranjamentele florale.
    vreau vreau poze.. nu vreau ghirlande.. nici nu m-am gandit la asta dar trimite-mi ce poze ai tu.. poate ma inspir

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Pozele mele sunt de pe ultimul site, asa ca mai bine te uiti tu. Sunt N pagini cu fluturi, libelule, albinute(dar mai multe cu fluturi),asa ca sa i tot dai next page pana te saturi LOL. sunt si fluturi colorati, si albi, si argintii, si aurii, simpli, cu model etc

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de ryanaro
    http://www.wedding-favours.com/Table%20Decorations.htm

pe site ul asta sunt o groaza de modele de fluturi. eu cred ca le poti face si singura, iti trebuie doar material frumos.
    vai cat de frumosi sunt.. sunt exact cum vreau.. nu am cum sa ii fac eu.. am mai incercat si nu mi-au iesit.. nu gasesc pene din alea.. si nici nu stiu daca ii pot comanda pe internet ca cine imi aduce mie 50 de fluturi de la mama naibii.. e mai scumpa posta decat fluturii din colet

Implicit

Valen eu am vazut ceva fluturi la un magazin de langa Pizza Hut, vis a vis de CCA, erau lipiti pe geam muuulti muuulti si aveau pe tot felul de marimi si culori, si am mai vazut si in Carrefour Colentina la raionul de decoratiuni

Pagina 1 din 258 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us