Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 44 din 44

Subiect: Prea multa prietenie la birou strica???!?!????

Inregistrat
    08.07.2009

Implicit Re: Prea multa prietenie la birou strica???!?!????

Citat Postat de Catalina2009 Vezi mesajul
    Mare dreptate ai. Mai ales ca acum nu mai poti avea incredere in oamenii pe care ii cunosti de ani de zile. Noi de exemplu am ajuns la birou in stadiul in care nici macar nu putem dicuta normal despre cadoul pe care sa-l facem sefului...Pacat ca totusi stam atatea ore impreuna
    in ce domeniu lucrezi?

Inregistrat
    06.06.2009

Citat Postat de Catalina2009 Vezi mesajul
    Mare dreptate ai. Mai ales ca acum nu mai poti avea incredere in oamenii pe care ii cunosti de ani de zile. Noi de exemplu am ajuns la birou in stadiul in care nici macar nu putem dicuta normal despre cadoul pe care sa-l facem sefului...Pacat ca totusi stam atatea ore impreuna

Si totusi petrecem asa multa vreme la servci incat e pacat sa nu fim macar amici. Sunt de acord ca nu trebuie sa ne stie vietile, dar putem sa ne semi- deschidem... E paraca mai placut sa lucrezi cu oameni despre care sti unde locuiesc, ce pasiuni au sau unde isi vor petrece concediul... ma insel?

Inregistrat
    21.12.2008

Citat Postat de CCC Vezi mesajul
    Si totusi petrecem asa multa vreme la servci incat e pacat sa nu fim macar amici. Sunt de acord ca nu trebuie sa ne stie vietile, dar putem sa ne semi- deschidem... E paraca mai placut sa lucrezi cu oameni despre care sti unde locuiesc, ce pasiuni au sau unde isi vor petrece concediul... ma insel?
    Eu ma feresc sa dau prea multe detalii, lumea le foloseste apoi in diverse interese. Ex. o colega primeste o mostenire, o casa - sa vezi scandal la bonusuri "ca ei la ce-i trebuie, ca doar ea nu mai plateste chirie?"

Inregistrat
    01.08.2010

da strica,eu am patit-o mai ales k am crezut k e altfel decat colegii ceilalti,l-am ajutat,l-am invatat,si acuma s-a ajuns mare directoras si nici nu imi mai permit sa ii spun ceva.ii molesteaza pe alti colegi de-ai nostri dar nu ma mai bag pt k m-am fript cu el.m-am hotarat sa pastrez distanta salut-salut am plecat-la revedere.cel mai bine e asa.oricum la sotul meu ma plang de ei daca e ceva,macar el e obiectiv..cel mai bine sa nu incurci borcanele ...

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us