Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 131

Subiect: Pantofi

Inregistrat
    29.08.2006

Implicit Re: Diverse

DE UNDE sa-mi iau din piesti niste pantofiori f dragutei?

Inregistrat
    15.11.2006

Citat Postat de arina Vezi mesajul

eu mi-am aruncat o privire pe la romarta (langa libraria eminescu) si erau ceva modele dragute, am mai vazut in gang (centru) e un magazin cu pantofi de lux,nu stiu cum ii spune , mai este benvenutti, cred ca gasesti ceva dragut..
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    mai bine iti iei din Bucuresti...depinde ce vrei...eu am cautat niste balerini din piele si nu am gasit nimic satisfacator...aia cu model misto erau din material super nasol, si viceversa...

Inregistrat
    17.03.2007

Eu as vrea ceva foarte foarte comod....sa nu ma omoare...ca eu dansez foarte mult...
    Sorana....
    foarte foarte fericita.....

Inregistrat
    20.04.2006

vezi ca vorbesc fetele de balerini de mireasa...pe la accesorii mireasa..erau si niste poze cu balerini, foarte misto...poate ajungi prin Bucuresti si iti iei si tu...e o practica schimbatul de pantofi, asa ca...nu mai ai o problema grava...

Inregistrat
    13.02.2007

Implicit Re: O Intrebare ?

[Din cautarile mele am observat ca la capitolul pantofi stam mai bine, sunt cateva magazine cum ar fi unul sus la fortuna spre capatul cu libraria, este la intrarea de langa o florarie jos, sunt de ocazie si pe toate culorile, sau in capat la fortuna jos, dupa farmacie, si la fpstul cec benvenuti si inca unul cu imbrtacaminte si pantofi. Chiar au bagat f multi acum.

Inregistrat
    29.08.2006

Implicit Re: O Intrebare ?

Citat Postat de alias Vezi mesajul
    [Din cautarile mele am observat ca la capitolul pantofi stam mai bine, sunt cateva magazine cum ar fi unul sus la fortuna spre capatul cu libraria, este la intrarea de langa o florarie jos, sunt de ocazie si pe toate culorile, sau in capat la fortuna jos, dupa farmacie, si la fpstul cec benvenuti si inca unul cu imbrtacaminte si pantofi. Chiar au bagat f multi acum.
    ala din gang de la fortuna dinspre pasaj..moretti sau cum se numeste nu a fost niciodata dotat cu pantofi.. intram acolo si gaseam 10 perechi .. ptiu... o sa merg luni prin magazine(cred)

Inregistrat
    29.08.2006

pantofii mei... va plac?

Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us