Pagina 1 din 29 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 228

Subiect: Dependenta de miresici.ro

Inregistrat
    02.05.2007

Post Dependenta de miresici.ro

Fata de multe dintre miresicile de pe forum eu sunt mai noua! Am citit muuulte dintre subiecte in intregime ca sa ma ajute in ideile mele ptr nunta. Intru sa mai vad una alta " doar un minut", orele trec fara mila si ma trezesc ca nu mi-am terminat treburile mele....voi,cele mai vechi pe forum ,credeti ca sunteti dependente de forum ??

Inregistrat
    04.02.2007

Implicit Re: Dependenta de miresici.ro??

Citat Postat de mteleleu Vezi mesajul
    Fata de multe dintre miresicile de pe forum eu sunt mai noua! Am citit muuulte dintre subiecte in intregime ca sa ma ajute in ideile mele ptr nunta. Intru sa mai vad una alta " doar un minut", orele trec fara mila si ma trezesc ca nu mi-am terminat treburile mele....voi,cele mai vechi pe forum ,credeti ca sunteti dependente de forum ??

da, si mie mi s-a intamplat in luna in care m-am inscris - eram in sesiunea de iarna si, in loc sa invatz pentru examene, stateam de dim pana seara si citeam topicuri
    am reusit sa ma stapanesc pana la urma - acum, de frica, intru mai rar

Inregistrat
    13.02.2007

Eu intru din alte motive... nunta e toata gata, deci nu mai am ce citi si ce ma informa. Dar... ptr mine e un mod de a impartasi fervoarea pregatirilor cu cineva, avand in vedere ca nunta asta o organizez singura. De ex, al meu sot nici nu a vazut invitatia la nunta.... ca nu il intereseaza.

Si mai e si partea ca intalnesti pe cineva cu care te intelegi bine. Aici in italia nu prea am persoane carora sa le caut compania, mai ales fete - mi se par de o superficialitate cumplita toate. Deci e a petrece timpul cu prietenele....

Inregistrat
    24.08.2006

....voi,cele mai vechi pe forum ,credeti ca sunteti dependente de forum ??
    In mare parte daaaaaaaaaaaaaa
    Acum serios vorbind...am acces la net doar de la serviciu si ma dispera ca sunt zile foarte pline si nu reusesc sa tin pasul cu fetele pe forum, raman in urma foarte mult si am asa mult de recuperat!!!!
    Probabil ca am ajuns dependenta pt ca abia astept sa ajung la serviciu si sa intru pe miresici.....deci m-as putea numi si asa

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    15.11.2006

Ia uite dom'le ce topic interesant ! Eu va spun cu mana pe inimaA! sunt dependenta de acest forum! Ma trezesc dimineata cu gandul la miresici, ce au mai facut, cine si-a mai luat rochie, cum se mai simte x, ce-a rezolvat cutarica,samd.Primul lucru pe care il fac este sa deschid calculatorul,sa-mi salut prietenele sa recuperez ce se scrie pe guralive si-abia dupa aceea ma duc si-mi beau cafeluta,ma pregatesc sa plec la birou.
    La scarbici la fel, mai fac cate ceva, mai arunc un ochi pe-aici,mai dau cateva raspunsuri si-uite'asa trece ziua, ajung acasa si o iau de la capat.
    Am gasit aici toate informatiile necesare pentru pregatirea nuntii,ba mai mult de-atat as putea spune si nu in ultimul rand mi-am facut foarte multe prietene.
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    15.11.2006

Am uitat sa spun : daca lipsesc mai multe ore intru in sevraj
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    24.08.2006

Citat Postat de Fluturas Vezi mesajul
    Am uitat sa spun : daca lipsesc mai multe ore intru in sevraj

MIE IMI SPUI?!!!!!!! E CRIMA SI PEDEAPSA!!!! Al meu zice ca am luat-o razna.....

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    13.02.2007

Citat Postat de allyy Vezi mesajul
    MIE IMI SPUI?!!!!!!! E CRIMA SI PEDEAPSA!!!! Al meu zice ca am luat-o razna.....
    Si al meu la fel. EL spera ca dupa cununie sa nu mai intru deloc. Caci si-a indeplinit scopul.... heheheeeeeiiiii dar el nu stie ca nu va fi asaaaaa....

Pagina 1 din 29 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us