Rezultatele sondajului: Ai folosi un asemenea serviciu?

Voturi
43. Nu poți vota în acest sondaj
  • Da

32 74,42%
  • Nu

11 25,58%
Pagina 1 din 61 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 482

Subiect: Invitatii neobisnuite (sticla, textile, CD, online etc)

Inregistrat
    07.02.2005

Question Invitatii neobisnuite (sticla, textile, CD, online etc)

Ma intereseaza sa aflu idei interesante pt invitatii si marturii. Ma gandisem fie la o invitatie in sticla, fie la una pe satin. Iar marturiile nu trebuie sa fie neaparat bomboane...Voi ce ziceti?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Eu am facut invitatii singura, si le-am gravat cu initialele noastre. Inca nu am terminat mai am ceva de munca dar cred ca o sa merite efortul (mai ales ca soacra mea va sublinia ca invitatiile au fost facute de mine . marturiile de asemenea le voi face singura, in ton cu invitatiile si decorul salii: auriu, crem.
    Bineinteles ca poti pune orice in loc de bomboane. Pot fi lumanarele sau orice fel de obiect personalizat. Poti sa te inspiri de pe http://www.beau-coup.com/ sau http://weddingshop.theknot.com/weddi...TRK=HOMEFAVORS
    succes

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit hand made :)

invitatia noastra facuta de noi.... va place?
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    20.06.2006

Implicit

Invitatiile le`am facut eu.Imi plac si sper sa iasa bine si la tipografie

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de anuca_m
    Invitatiile le`am facut eu.Imi plac si sper sa iasa bine si la tipografie
    f f frumoase... sper sa iti iasa bine.. sunt curioasa cum faci sigiliul ala? e tot printat? sau ai o ceara speciala si pecete?

Inregistrat
    20.06.2006

Implicit

Citat Postat de valen
    f f frumoase... sper sa iti iasa bine.. sunt curioasa cum faci sigiliul ala? e tot printat? sau ai o ceara speciala si pecete?
    pai vreau cu sigiliu adevarat da daca nu se poate il printez.Poate gasesc ceara ..ar fi fain.

Inregistrat
    09.06.2006

Implicit

cateva modele de invitatiii!
    Ultima editare de tweety82 : 19.11.2009 21:15:03

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

pentru ca nu am ajuns la nici o concluzie cu invitatiile, am facut 2 tipuri: unul normal, elegant...nu pot spune ce model si de unde... si o invitatie haioasa conceputa 100% de noi...cele clasice le voi da oamenilor seriosi iar cele haioase prietenilor si celor cu simtul umorului...interesant e ca invitatia facuta de noi ne costa doar 15000/bucata...
    am mai facut si o stampila ovala cu numele noaste-sus, 2 verighete pe mijloc iar jos am scris petrecere placuta. stampila o aplicam peste tot, inclusiv pe servetelele de pe masa, pe marturii, pe invitatii..am ales cerneala pt stampila rosie, culorile nuntii fiind ecru si rosu...
    voi posta si invitatia s-o vedeti..

Pagina 1 din 61 1231151 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us