Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 13 din 13

Subiect: Christie's

Inregistrat
    22.11.2007

Implicit Re: Restaurant Christie's

Citat Postat de Gabika Vezi mesajul
    Buna! Scuze de intarzierea raspunsului, dar am fost plecata din buc. Cum a fost? Ti-a placut? Ai vb cu Alina? Hai astept parerile tale.Ma bucur ca te-am mai linistit ca stiu cum e sa stai cu sufletul la gura. Pup mari si astept un semn de la tine!
    salut! a fost bine, mancarea a fost buna, dar de alina nu am dat..........era plecata la mare....da o sa ma mai duc sa ma interesez cate mese or sa fie sa stiu si eu cum imi asez invitatii . pup

Inregistrat
    05.01.2008

fetelor, dar poze cu restaurantul nu are nimeni?

Inregistrat
    28.11.2006

Fetelor, eu am ramas cu o impresie tare proasta despre Christie's. Dupa ce anul trecut am facut acolo petrecerea dupa civila si a fost totul ok, anul asta, la aniversarea de 1 an, a fost DEZASTRU. Una am vorbit cu patroana, alta s-a inteles la subalterni, cand am ajuns acolo nu mai stia nimeni care e meniul, cine suntem, cand s-a facut rezervarea (facuta cu 1 luna inainte, 2 calatorii si la fata locului intre timp pentru stabilit toate detaliile, etc.), iar Alina nu era in tara. Chelnerii ne-au tratat cum nu se poate mai prost, chiar au incarcat nota suplimentar cu o taxa de servicii cu toate ca a fost o chestie restransa, in familie, cu un nene care ne-a servit...Mancarea buna, dar pe nota de plata erau preturi cu 2-3 lei mai mari la fiecare obiect decat preturile din meniu. Deci, intr-un cuvant, eu nu mai calc pe acolo. Pacat, era un loc tare frumos... Dezorganizarea ne omoara..... Si, bineinteles, goana dupa cat mai multi bani. Rusine...

Inregistrat
    04.07.2007

Implicit Re: Christie's

Am avut nunta in iulie si vreau sa va spun ca totul a fost perfect. Nici in cele mai frumoase vise nu m-am gandit ca o sa fie asa. Toata lumea de la nunta a fost incantata - va vine sa credeti ca nimeni nu a avut nimic de reprosat?

In ceea ce priveste restaurantul: servirea a fost fara probleme - noi am avut pachetul complet de bautura si am facut pentru fiecare masa meniuri pentru ca lumea sa stie ce sa comande. Mancarea - sincer nu prea am mancat deoarece nu mi-a fost foame si nici nu am avut timp deoarece am dansat toata noaptea , dar am inteles de la ceilalti ca a fost foarte buna. Altceva nu stiu ce sa va mai spun despre restaurant deoarece aranjamentul salii si dj-ul nu au fost asigurate de ei, aaaa pot sa mai va zic ca totul a fost foarte curat si ca sistemul de sonorizare a fost folosit de la ei, am inteles ca se putea sa se dea mai tare sau mai incet muzica pentru fiecare camera - ceea ce mi s-a parut foarte tare.

Sfatul meu este sa vorbiti clar cu cei de acolo ce anume asteptati de la ei, noi am sunat-o pe Alina, cel putin inainte de nunta, de o mie de ori - iar in cazul in care apar confuzii, sa vorbiti cu ea sau in cazul in care nu este acolo sa cereti o alta persoana de contact - si la noi la nunta a fost o mica confuzie dar am vorbit cu Alina si imediat s-a rezolvat.

Oricum ne-am ocupat si eu si sotul meu in detaliu pentru nunta si am fost fericiti ca dupa atata "bataie de cap" am avut o seara minunata nu numai pentru noi da ci si pentru cei care au fost alaturi de noi si din cauza asta toti cei care au contribuit la momentul acesta merita toate aplauzele

Inregistrat
    16.06.2008

Implicit Re: Christie's

Nu ne arata si nou nimeni poze? Care mai sunt preturile de meniu? Ce pretentii au?

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us