Pagina 3 din 6068 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 48544

Subiect: Off-topicul miresicilor din Brasov

Inregistrat
    08.08.2006

Angry Nu e nimeni din Brasov pe aici?????

Nu e nimeni din Brasov pe aici????????
    Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    Vreau sa vorbesc cu cineva
    Alooooooooooooooooooooo
    Cineva???????????????
    Incep sa disper

Inregistrat
    12.07.2006

Implicit Re: Nu e nimeni din Brasov pe aici?????

Citat Postat de caramella
    Nu e nimeni din Brasov pe aici????????
    Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    Vreau sa vorbesc cu cineva
    Alooooooooooooooooooooo
    Cineva???????????????
    Incep sa disper
    Buna, nu stiu daca te pot ajuta pt ca nu sunt din Brasov, si stiu ca tu asta cauti , dar eu am avut nunta in Sf. Gheorghe si am avut contract pt video, filmat si decoratiuni cu o firma din Brasov.
    Daca pot sa te ajut cu ceva, astept intrebarile tale.

Inregistrat
    08.08.2006

Smile multumesc

Multumesc pentru oferta. Partea cu filmatul am rezolvat - o cu un prieten. Acuma mai am de rezolvat partea cu florile. Si tortul. Banuiesc ca nu stii laboratoarele din Brasov? Te pup

Inregistrat
    12.07.2006

Implicit Re: multumesc

Citat Postat de caramella
    Multumesc pentru oferta. Partea cu filmatul am rezolvat - o cu un prieten. Acuma mai am de rezolvat partea cu florile. Si tortul. Banuiesc ca nu stii laboratoarele din Brasov? Te pup
    Din pacate nu, eu mi-am facut tortul in Sf. Gheorghe, dar fiind aproape de brasov cred ca ti-l aduce...daca vrei iti dau un nr de tel, adresa sau mail de la laboratorul respectiv, eu am fost foarte multumita, si la ei am facut si prajiturile sarate si cele dulci...sunt foarte deschisi la orice e nou si daca ai tu o reteta de tort pe care o vrei neaparat ti-o fac...eu am avut tortul cu crema de caise si ti-l recomand, e super bun si e reteta lor...230.000 kg de tort si parca 190.000 cel de prajituri ( eu zic ca merita sa incerci )
    Spor la pregatiri si imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult...pupici

Ultima editare de dana2006 : 25.08.2006 14:43:49

Inregistrat
    08.08.2006

Thumbs up Re: Multam'

Te cred ca au projituri bune, dar eu sunt cam isterica de felul meu. Acuma, daca ar trebui sa astept in ziua nuntii un tort din Sf. Gheorghe cred ca as inebuni pe toata lumea, mai ales ca, majoritatea prietenilor mei cad ajung prin Sfantu' uita sa se mai intoarca. Nu as vrea sa patesc acelasi lucru si cu tortul. Te pupic

Inregistrat
    01.09.2006

Implicit Re: Nu e nimeni din Brasov pe aici?????

Buna eu sunt tot din Brasov si tocmai m-am inscris pe forum.Un laborator bun este pe str Lunga,cel putin prajiturile sunt f bune.Am o intrebare pt tine.unde faci nunta si cat ti-a cerut avans pt sala?ca nie peste tot mi-au cerut 20 mil

Inregistrat
    08.08.2006

Smile Draga Monique

In principiu in 18 august, dar sigur la Serban. Inca nu am platit avansul la sala pentru ca tata socru il cunaoste pe patron si a zis ca se rezolva. Cum tu faci nunta la cetate nu ma mira ca ti - a cerut atata. Sora - me are nunta la Ardealu' la sfarsitul lunii si anul trecut a platit avans vrea 10 milioane. Daca mai ai probleme apeleaza - ma. Te pupic si bafta

Inregistrat
    08.08.2006

Lightbulb Brasov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daca e cineva din Brasov prin zona va anunt ca mai stau cel putin un an prin zona. Vorbeste cineva si cu mine?

Pagina 3 din 6068 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us