Pagina 6068 din 6068 PrimulPrimul ... 50685568596860186058606660676068
Rezultate de la 48.537 la 48.544 din 48544

Subiect: Off-topicul miresicilor din Brasov

Inregistrat
    10.05.2011

Implicit Re: Off-topicul miresicilor din Brasov

Citat Postat de SofiaEcaterina Vezi mesajul
    Multumesc de raspuns.
    Eu nu am vorbit despre nunti...eu am intrebat unde as putea gasi o rochie de ocazie...
    O astfel de rochie imi trebuie pt un eveniment...anul acesta nu am nunti
    Referitor la ce am zis despre Off-topic, m-am adresat Laurei (@laura_med06), nu tie (chiar daca era doar citatul tau) .

Inregistrat
    17.03.2012

Citat Postat de Flamingo Vezi mesajul
    Ai incercat la Nisa?

@laura_med06 : informatii despre furnizori gasesti la topicul "Agentii de. Unti in Brasov" sau aici http://www.miresici.ro/forum/showthr...ge=11.Incearca si pe topicul Miresici 2013, mai sunt fete din Brasov care scriu acolo.
    Pe off-topic se vorbeste orice altceva in afara de nunti.
    Multumesc mult ptr raspuns...stiu ca acolo gasesc informatii...doar ca nu mai scrie nimeni nimic de ceva timp despre acest subiect. Mss oricum..o sa mai incerc. O zi buna

Inregistrat
    17.08.2011

Citat Postat de laura_med06 Vezi mesajul
    Multumesc mult ptr raspuns...stiu ca acolo gasesc informatii...doar ca nu mai scrie nimeni nimic de ceva timp despre acest subiect. Mss oricum..o sa mai incerc. O zi buna
    Este un magazin cu rochite faine si la Unirea, undeva pe la etajul 2. Nu e cine stie ce firma, dar pe mine m-au cucerit cateva rochite de cate ori am intrat acolo. Sper sa-ti foloseasca.

Inregistrat
    22.01.2013

Buna!...stiti cumva un restaurant unde as putea tine petrecerea de logodna?...as dorii sa aibe ring de dans...si....avand in vedere ca o sa avem invitati doar parintii si fratii....un restaurant asa mai mic......va multumesc

Inregistrat
    10.05.2011

Citat Postat de AndreeaBi Vezi mesajul
    Buna!...stiti cumva un restaurant unde as putea tine petrecerea de logodna?...as dorii sa aibe ring de dans...si....avand in vedere ca o sa avem invitati doar parintii si fratii....un restaurant asa mai mic......va multumesc

Ce inseamna mic?Intreb pentru ca nu cred ca vei gasi restaurant foarte mic dar sa aiba si ring.
    Niste variante ar fi:Casa Padurarului (sub Tampa), Casa Romaneasca, Casa Muresan (nu am o obsesie cu "Casa" dar asa s-a nimerit ).

Inregistrat
    07.11.2012

Citat Postat de AndreeaBi Vezi mesajul
    la Romantic.....e mic acolo....cu mesele aranjate pe margine....in mijloc s-ar putea dansa....
    Viața este ceea ce aș fi fost, de nu m-ar fi robit ispita nimicului.

Inregistrat
    22.01.2013

Va multumesc pentru rspunsuri...acum trebuie doar sa aleg

Inregistrat
    14.09.2013

Vand ziua de 19 iulie 2014 la restaurant in Brasov cu o capacitate de aprox. 130 persoane si cu gradina pretabila pentru cununie religioasa in aer liber - vezi link-ul de mai jos. Pentru mai multe detalii, rog PM.
    http://www.youtube.com/watch?v=zjzRk3I19aQ

Pagina 6068 din 6068 PrimulPrimul ... 50685568596860186058606660676068

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us