Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 170

Subiect: rochia realizata la comanda - unde?

Inregistrat
    24.05.2007

Implicit rochia realizata la comanda - unde?

buna...sunt noua pe forum dar imi pun toate sperantele in voi. ..imi spune si mie cineva ,VA ROG,unde pot sa imi cos rochia de mireasa.Am gasit rochia ideala si nu am cine sa mio faca.
    PS:va rog sa nu ma trimite-ti la piata...alte optiuni chiar nu mai sunt in baia mare????

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: unde ne coasem rochia la comanda??

Ai incercat la tipa din lapusel?

Inregistrat
    24.05.2007

Buna.Am fost azi in lapusel si sincer,d-na de la piata imi inspira mai multa incredere decat ea.In primul rand faptul ca trebuie sa imi cumpar singura materialul,nu ma incanta.Plus ca am cerut ceva poze cu rochii care le-a facut,a zis ca nu are...totusi ma simteam mai bine daca avea totusi ceva atelier sau un loc de munca mai adecvat...o sa iti trimit poze cu rochia cand e gata si o sa iti zic exact cat de satisfacuta sunt de d-na de la piata,
    Iti multumesc oricum tare mult...
    PS.Hurgada e un oras frumos,marea minunata...pacat ca oameni sunt asa....``pushi``

Inregistrat
    15.02.2007

daca vrei vorbesc cu croitoreasa care imi face mie rochia.
    mie sincer mi s-a parut "adevarata" mai ales ca mi-a zis ca mergem impreuna sa luam materialele, mi-a dat idei f bune...
    eu am incredere in ea desi nu mi-a cusut nimik.
    sapt asta ma vad cu ea... intr-o seara ca eu ies la 5 de la servici, deci daca vrei......da-mi un semn

Inregistrat
    24.05.2007

Mersi,dar am fost azi la piata si i-am dat pozele.incepe sa faca croiul.Eu sper sa iasa bine,si sa pot sa va dau vesti bune in legatura cu ea...

Citat Postat de andreeaK Vezi mesajul
    Mersi,dar am fost azi la piata si i-am dat pozele.incepe sa faca croiul.Eu sper sa iasa bine,si sa pot sa va dau vesti bune in legatura cu ea...
    Asteptam cu nerabdare si iti tinem pumnii.

Si avand in vedere ca si eu sunt tot pe aproape cu subiectul asta hai sa va destainui unde imi fac eu rochia la comanda : Pe internet. Am ales un model care il aveau deja disponibil si care pe mine ma incanta si .... i-am dat comanda, asa pe nevazu-te, am achitat-o si ..... acum astept rezultatul . Sicer, nu am emotii decat cu data sosirii in rest cu calitatea si toate alea alea, nu ma stresez deocamdata pentru ca am o rochie de rezerva (o cumpar din magazin din Baia Mare - vazut, probat, placut). Ce sa fac daca genul de rochitza care imi place mie (fronsata dar din saten nu din voal) nu am gasit in Baia Mare si pe unde am umblat? Am luat-o de unde am gasit-o . Pun si o pozica cu rochitza mea desi am mai pus pe alt subiect (Buchetul).
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de ryana Vezi mesajul
    Si avand in vedere ca si eu sunt tot pe aproape cu subiectul asta hai sa va destainui unde imi fac eu rochia la comanda : Pe internet. Am ales un model care il aveau deja disponibil si care pe mine ma incanta si .... i-am dat comanda, asa pe nevazu-te, am achitat-o si ..... acum astept rezultatul . Sicer, nu am emotii decat cu data sosirii in rest cu calitatea si toate alea alea, nu ma stresez deocamdata pentru ca am o rochie de rezerva (o cumpar din magazin din Baia Mare - vazut, probat, placut). Ce sa fac daca genul de rochitza care imi place mie (fronsata dar din saten nu din voal) nu am gasit in Baia Mare si pe unde am umblat? Am luat-o de unde am gasit-o . Pun si o pozica cu rochitza mea desi am mai pus pe alt subiect (Buchetul).
    Si daca iti ajunge si rochia de pe net si o ai si pe aiai de acasa ce faci cu 2 rochitze?

Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us