Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 31

Subiect: Foto si video in Bistrita

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: filmare si poze pt. bistrita

Citat Postat de oana_ghrmn Vezi mesajul
    Dupa 3 luni si 3 saptamani de la nunta am primit si eu pozele si filmarile de la cei de la Kodak. Asta da promptitudine! Nici nu vreau sa-mi imaginez cat aveam de asteptat daca imi alegeam album digital.
    Wow!!Dar unde au sediul "profesionistii" astia?Sa stiu si eu.
    Ce situatie penibila!Si cum au motivat promptitudinea asta exemplara??
    "I wish I could save time in a bottle "

Inregistrat
    15.01.2009

Sunt cei de la Kodak, din capat la centru. De fiecare data cand ii sunam imi ziceau ca lucreaza la poze si filmari. Si ca mi le vor da ba maine ba poimaine. Si uite asa au trecut aproape 4 luni.

Inregistrat
    17.09.2009

Citat Postat de oana_ghrmn Vezi mesajul
    Sunt cei de la Kodak, din capat la centru. De fiecare data cand ii sunam imi ziceau ca lucreaza la poze si filmari. Si ca mi le vor da ba maine ba poimaine. Si uite asa au trecut aproape 4 luni.
    Eu am ales in final C&C Events.Sper sa fie ok

am o prietena care a lucrat cu c&c events si a fost multumita. noi am facut cu lis-co mariage, super treaba au facut

Inregistrat
    04.01.2010

noi am facut contract cu o firmă care are sediul in Coșbuc, dar pot fi găsiți si in Bistrita, la pensiunea Terra. se numesc...NCM,IAR PREȚUL CERUT PE UN PACHET fOTO-VIDEO A FOST DE 1900 LEI. Include album foto digital, 2 tablouri, 50 poze scoase si 600 pe DVD,filmarea completă pe dvd cu 4 copii. Am vazut filmări și albume făcute de ei și cred k is OK. SPER SĂ FIE SERIOSI...

Inregistrat
    08.02.2010

Salut miresicilor.

Vin cu inca o propunere in ceea ce priveste muzica, filmarea si pozele. Noi am vorbit deja cu cineva din Bistrita, care ofera toate aceste servicii la pretul de 1800 ron, pret valabil pt anul 2011. Auzeam ca ar fi printre cei mai ieftini din oras, dar ne interesa calitatea filmarii si pozelor, alaturi de acel talent de dj pt nunti. Ne-am convins de toate acestea participand la o nunta la care a fost chemat acesta. Nu am avut nimic de obiectat si, ca atare, l-am contactat si am incheiat deja contractul cu el.
    In cazul in care sunteti interesate, dati-mi un pm.

Inregistrat
    17.09.2009

Stiti cumva unde as putea scoate pozele mai ieftin?

Inregistrat
    06.01.2010

Citat Postat de dendely Vezi mesajul
    noi am facut contract cu o firmă care are sediul in Coșbuc, dar pot fi găsiți si in Bistrita, la pensiunea Terra. se numesc...NCM,IAR PREȚUL CERUT PE UN PACHET fOTO-VIDEO A FOST DE 1900 LEI. Include album foto digital, 2 tablouri, 50 poze scoase si 600 pe DVD,filmarea completă pe dvd cu 4 copii. Am vazut filmări și albume făcute de ei și cred k is OK. SPER SĂ FIE SERIOSI...
    sunt super cei de la nicomar.ii stiu bine. Din pacate eu nu am putut sa-mi fac contract cu ei pt ca m-am trezit prea tarziu,in august sunt f aglomerati Dar o sa-mi fac la ei albumul de nunta imprimat. Merita si sunt seriosi. spor la pregatiri...

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us