Pagina 2 din 42 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 335

Subiect: Cofetarii si patiserii in Buzau

Inregistrat
    14.08.2006

Implicit Re: tort de nunta

Citat Postat de geo_lorelai Vezi mesajul
    Buna.Stie cineva vreo cofetarie in Buzau care face torturi dupa poze?
    A...si inca ceva:din ce se poate face tortul in afara de diplomat si ciocolata?La asa ceva chiar nu ma pricep.Stiu doar ca vreau sa fie imbracat in martipan,dar nu stiu din ce sa fie in interior.
    cand mergi la cofetaria aleasa sunt convinsa ca iti vor si sugera cateva variante. de obicei au si album foto cu torturile facute asa ca te poti inspira si de acolo.

Inregistrat
    10.07.2007

Buna.Stie cineva vreo cofetarie in Buzau care face torturi dupa poze?
    A...si inca ceva:din ce se poate face tortul in afara de diplomat si ciocolata?La asa ceva chiar nu ma pricep.Stiu doar ca vreau sa fie imbracat in martipan,dar nu stiu din ce sa fie in interior.
    Ar mai fi si cofetaria Silvian, la buzau e franciza....cel putin fac altfel de prajituri...si cred ca poti lua legatura cu Silvianul din Constanta care este un artist al decoratiunilor in ciocolatate si zahar topit( nu stiu cum se numeste denumirea exacta)... L-am vazut la tvr intr-un reportaj am ramas impresionata ce lucruri iesiau din mainile lui!!!
    Crad ca poate chiar sa va redea pe voi din ciocolata!
    Si mai stiu o firma care face tot felul de dulciuri personalizate , nu este din Buzau dar iti pot da un nr. de telefon daca te intereseaza!

Inregistrat
    14.08.2006

Citat Postat de tuc Vezi mesajul
    Ar mai fi si cofetaria Silvian, la buzau e franciza....cel putin fac altfel de prajituri...si cred ca poti lua legatura cu Silvianul din Constanta care este un artist al decoratiunilor in ciocolatate si zahar topit( nu stiu cum se numeste denumirea exacta)... L-am vazut la tvr intr-un reportaj am ramas impresionata ce lucruri iesiau din mainile lui!!!
    Si mai stiu o firma care face tot felul de dulciuri personalizate , nu este din Buzau dar iti pot da un nr. de telefon daca te intereseaza!
    unde e cofetaria silvian in bz?

Inregistrat
    08.01.2007

Citat Postat de tuc Vezi mesajul
    Mersi frumos pentru ajutor.As vrea nr de telefon de care vorbeai.Dar daca nu este din Buzau,crezi ca o sa fie de acord?

Inregistrat
    10.07.2007

Citat Postat de otilix Vezi mesajul
    unde e cofetaria silvian in bz?
    Buna otilix. Buna Lorelai
    Cofetaria Silvian este pe str. cu Fondul Plastic. Nu stiu cum se numeste strada.....stai, parca Patriei??? Nu sunt sigura de denumirea strazii!
    Iar Lorelai despre firma care ti-am vorbit cu dulciurile, depinde ce vrei sa faci si cat! Ei fac totfelul de....invitatii de nunta din ciocolata, marturii de nunta deosebite, invitatii de nunta in sticle de vin, etc.... Dar toate aceste produse costa ceva cam mult fata de aceea ce este obisnuit!
    Ne mai auzim!

Inregistrat
    14.08.2006

acum am venit de prin oras si m-am oprit la cofetaria silvian ca eram cuioasa sa vad ce bunataturi fac ei pt ca dulciurile bune sunt printre preferatele mele. am luat un tort care arata minunat, deosebit, iar acum pot confirma si ca gustul este aparte, nemaipomenit. daca as mai face nunta o data de la ei mi-as lua tortul. delicios si f f f frumos.

Inregistrat
    08.01.2007

Buna Otilix.Sunt din ce in ce mai convinsa sa incerc cofetaria Silvian.Mersi.

Inregistrat
    10.07.2007

Buna Otilix.Sunt din ce in ce mai convinsa sa incerc cofetaria Silvian.Mersi.
    Ma bucur ca va plac prajiturile de la Silvian............Ar trebui sa ma duc sa-mi dea bonus pentru reclama gratuita!?! Patroana este o draguta si are un baietel mic si f. frumos!

Pagina 2 din 42 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us