Pagina 42 din 42 PrimulPrimul ... 32404142
Rezultate de la 329 la 335 din 335

Subiect: Cofetarii si patiserii in Buzau

Inregistrat
    18.02.2008

Implicit Re: Cofetarii si patiserii in Buzau

Citat Postat de alina_popescu22 Vezi mesajul
    Va trimit si eu o poza cu tortuletul meu facut la Eveliny. A aratat foarte bine si a fost foarte gustos (spuma de ciocolata neagra si spuma de ciocolata alba cu fructe de padure)...si acum mai salivez cand ma gandesc la el.
    Casa de piatra! Modelul tau de tort mi-l doresc la nunta . Cred ca pana la urma aleg Eveliny

Inregistrat
    20.10.2009

Citat Postat de bebeko_nico Vezi mesajul
    Casa de piatra! Modelul tau de tort mi-l doresc la nunta . Cred ca pana la urma aleg Eveliny

Multumesc frumos! Poti sa mergi cu toata increderea la Eveliny. Tortul a fost foarte bun, a aratat foarte bine...mi-a placut ca a fost lucrat cu grija, l-au livrat la timp. Chiar nu am ce sa reprosez. Aranjamentul floral pentru el l-am facut unde am facut si aranjamentele florale, la Theo. Mi se par cei mai buni din Bz. Un singur lucru ai grija la aranjamentul de deasupra, mie mi-au spus fetele de la cofetarie ca trebuie sa fie de 15 cm diametru dar mie mi s-a parut ca a fost putin cam mic. Cred ca de un 17-18 ar fi aratat mai bine. Per total insa am fost foarte multumita.

Spor la pregatiri si casa de piatra!

Inregistrat
    18.02.2008

Citat Postat de alina_popescu22 Vezi mesajul
    Multumesc frumos! Poti sa mergi cu toata increderea la Eveliny. Tortul a fost foarte bun, a aratat foarte bine...mi-a placut ca a fost lucrat cu grija, l-au livrat la timp. Chiar nu am ce sa reprosez. Aranjamentul floral pentru el l-am facut unde am facut si aranjamentele florale, la Theo. Mi se par cei mai buni din Bz. Un singur lucru ai grija la aranjamentul de deasupra, mie mi-au spus fetele de la cofetarie ca trebuie sa fie de 15 cm diametru dar mie mi s-a parut ca a fost putin cam mic. Cred ca de un 17-18 ar fi aratat mai bine. Per total insa am fost foarte multumita.

Spor la pregatiri si casa de piatra!
    Multumesc pentru sfaturi , imi vor fi de mare ajutor . O saptamana placuta

Inregistrat
    18.02.2008

Thumbs up Re: Cofetarii si patiserii in Buzau

Am ales Eveliny si am fost foarte foarte multumita . Doamnele de acolo au fost foarte dragute, te ajuta cu sfaturi daca ai nevoi. Recomand Eveliny cu toata increderea. Si cele care o sa mergeti la Cornovac sa va uitati la pozele din catalog cu mare atentie sa vedeti cum arata laboratorul

Inregistrat
    08.02.2013

Buna miresici,

Iata tortul meu de la Eveliny. Excelent la gust, as usual. Si la aspect, zic eu. Mousse de ciocolata alba&neagra.

Regret ca nu am ales tortul Belcolade (cred ca asa se numeste), dar era mai scump si nu mai aveam buget. Totusi este cel mai bun de acolo (cu visine, ciocolata, yum). Sa il incercati si pe acesta.

Modelul il aveau in catalog, nu am fost destul de inspirati sa venim noi cu unul, dar cred ca sunt deschisi la orice.
    Cea mai buna alegere cofetaria Eveliny din punctul meu de vedere, nu as alege altceva. Punctuali (lucreaza des cu Grand, unde am avut nunta, deci se inteleg la timing, presupun ca asa e cu toti).

Spor la organizare!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    15.12.2014

Fetelor, eu am nunta pe 10 octombrie si am fost sa vedem ce torturi de nunta au la Eveliny.
    Am fost dezamagita de atitudinea doamnei Moisescu Adina care ne-a preluat comanda, pentru ca nu a fost deloc receptiva si amabila, ba chiar parea ca o deranjam cu atatea intrebari. Sincera sa fiu nu mi-a dat deloc incredere ca o preocupa subiectul ca sa nu mai spun ca pe o prietena de-a mea a certat-o la telefon fiindca nu a vrut tort macheta, ci tort natural numai din compozitie.
    Initial m-am gandit ca a avut ea ghinion, dar si pe mine m-a pus pe ganduri dupa intalnirea cu ea.
    Cine a mai avut tort de nunta de la Eveliny de curand si imi poate spune daca e fost multumita, mi-ar fi de ajutor.

Inregistrat
    30.09.2015

Imi puteti recomanda o cofetarie in buzau pentru candy bar?

Pagina 42 din 42 PrimulPrimul ... 32404142

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us