Pagina 3 din 34 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 267

Subiect: Cum sa ne facem singure buchetul

Inregistrat
    08.06.2007

Implicit Re: Cum sa ne facem singure buchetul

Si inca ceva, dar asta mi se pare mai greu (dar nu imposibil).
    http://www.youtube.com/watch?v=psYjm...eature=related
    Nu stiu unde gasim buretele ala, ca vad ca nu e un burete oarecare.

Inregistrat
    08.06.2007

Si eu as vrea sa incerc dar mai vedm pana atunci.
    Apopo, chiar e pe bune faza aia ca daca tii florile in frigider rezista mai mult, mi-e sa nu le stric de tot. Voi a-ti incercat?

Inregistrat
    19.10.2007

Hai ca am gasit si eu ceva..cum sa faci un buchet cascada,explicatiile le deduceti din poze,oricum si aici e vorba de acel buretel,care trebuie sa se gaseasca si la noi,pt ca si cei de la florarii il folosesc..so enjoy!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2007

fetelor, maine dimineata am cununia civila si eu mi-am facut 2 buchete. Care vi se pare mai frumos? Astept comentarii constructive Rochia mea este rosie.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    08.06.2007

Citat Postat de ella-ling Vezi mesajul
    fetelor, maine dimineata am cununia civila si eu mi-am facut 2 buchete. Care vi se pare mai frumos? Astept comentarii constructive Rochia mea este rosie.
    Felicitari, sunt super amandoua, dar mai mult imi place cel cu rosu, deci se poate.
    Apropo, cum le tii sa nu se ofileasca? De fapt nu cred ca se ofilesc pana maine, dar te intreb poate ai vreo metoda speciala.

Inregistrat
    07.02.2007

Citat Postat de mari2hala4u Vezi mesajul
    Felicitari, sunt super amandoua, dar mai mult imi place cel cu rosu, deci se poate.
    Apropo, cum le tii sa nu se ofileasca? De fapt nu cred ca se ofilesc pana maine, dar te intreb poate ai vreo metoda speciala.
    ma gandeam sa le pun lafrig, ori pe balcon sau in pivnita (cununia e la 9, sper sa nu se ofileasca peste noapte). De aia am si facut 2, ca sa fiu sigura ca unul o sa poata fi folosit.

Inregistrat
    08.06.2007

ma gandeam sa le pun lafrig, ori pe balcon sau in pivnita (cununia e la 9, sper sa nu se ofileasca peste noapte). De aia am si facut 2, ca sa fiu sigura ca unul o sa poata fi folosit.
    Eu am auzit ca se pot tine si la frigider, dar mi-e cam frica sa fac asta, ca mi-e sa nu inghete si alta varianta nu prea am ca eu am nunta in iunie si nu o sa fie frig nici pe balcon.

Inregistrat
    22.10.2007

Eu zic ca primul, daca rochita e rosie... Dar imi place si al doilea (imi plac crinii la nebunie)... Vezi si tu care arata mai bine maine dimineata...

Esti talentata! Nu vii in iunie prin Bucuresti?!?

Pagina 3 din 34 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us