Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 41

Subiect: Accesorii mireasa in Sibiu (bijuterii, diademe, voal etc.)

Inregistrat
    09.06.2006

Implicit Re: Poseta mireasa

parerea mea este ca sa nu iti mai bati capul si cu asa ceva ca am inteles ca oricum la baie va trebui sa mergi cu sora/cumnata/mama/prietena si si daca vrei nu poti sa mergi singura asa ca e mult mai simplu sa le lasi pe ele sa care ce e de carat ca o sa ai tu destule. e un accesoriu dragut daca e important pentru tine chestia asta.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de anda_smuf Vezi mesajul
    parerea mea este ca sa nu iti mai bati capul si cu asa ceva ca am inteles ca oricum la baie va trebui sa mergi cu sora/cumnata/mama/prietena si si daca vrei nu poti sa mergi singura asa ca e mult mai simplu sa le lasi pe ele sa care ce e de carat ca o sa ai tu destule. e un accesoriu dragut daca e important pentru tine chestia asta.
    Stai linistita, poti merge singura la wc

Inregistrat
    09.06.2006

AAAAAAAAAAAA, deci tu nu stii ce am eu pe sub rochie...........
    am asa: un strat de cercuri, doua de voaluri, alt strat de cercuri si vreo alte patru de tull.
    crezi ca imi ajung doua persoane sa ma ajute?!

Inregistrat
    09.08.2006

Smile Re: Poseta mireasa

mai incapi si tu pe dedesubt? Abia astept sa te vad imbracata.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de anda_smuf Vezi mesajul
    AAAAAAAAAAAA, deci tu nu stii ce am eu pe sub rochie...........
    am asa: un strat de cercuri, doua de voaluri, alt strat de cercuri si vreo alte patru de tull.
    crezi ca imi ajung doua persoane sa ma ajute?!
    Nu intelegde ce 2 straturi de cercuri pt ca oricum rochia sta pe cel care e mai umflat, cel de dedesubt teoretic nu are sens... pe tine nu arata sa infoiata rochia, esti sigura ca stii bine cate are pe dedesubt?
    Oricum, ridici cel ma de dedesubt cerc si ar trebui sa mearga

Inregistrat
    09.06.2006

mai, mie mi-a placut cum a stat pe ea rochita alintei si am intrebat-o ce avea pe sub pe privat si asa mi-a zis. mi-am notat si o sa execut fara prea multe intrebari ca s-asa mi-a raspuns cam greu.

Inregistrat
    04.06.2007

Smile Bijuterii mireasa

Hello miresici. Am nunta pe 18 august si nu am gasit bijuterii si tiara care sa- mi placa. Vreau aurii. Ma puteti ajuta?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Bijuterii mireasa

Aurii n-am vazut decat la o tipa din bucuresti, tot de pe forumul asta, imi pare rau ca nu-mi amintesc ce nick are. Am vazut undeva bijuterii pe crem, cu perlute, superbe daca nu esti superstitioasa. In rest ... sorry, n-am idee. oricum cauta in orase mai mari, ma indoiesc ca gasesti in sb. Poate in promenada?

Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us