Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 41

Subiect: Accesorii mireasa in Sibiu (bijuterii, diademe, voal etc.)

Inregistrat
    24.09.2007

Implicit Re: Poseta mireasa

buna, tuturor!

eu sunt noua pe site, dar voiam sa spun ca sunt de acord cu angi: trebuie sa ai o posetuta, saculet, ceva la nunta. eu nici cand ies pe strada in fiecare zi nu ies fara geanta decat daca merg la sport. cred ca la nunta mi s-ar parea ca nu m-am terminat de imbracat.

de asta voiam sa va si intreb: stiti vreun magazin/site unde mi-as putea gasi o gentuta de mireasa? cam ce preturi au?

Inregistrat
    26.02.2007

Citat Postat de scumpis Vezi mesajul
    buna, tuturor!

eu sunt noua pe site, dar voiam sa spun ca sunt de acord cu angi: trebuie sa ai o posetuta, saculet, ceva la nunta. eu nici cand ies pe strada in fiecare zi nu ies fara geanta decat daca merg la sport. cred ca la nunta mi s-ar parea ca nu m-am terminat de imbracat.

de asta voiam sa va si intreb: stiti vreun magazin/site unde mi-as putea gasi o gentuta de mireasa? cam ce preturi au?
    Preturile variaza. De exemplu, eu pe a mea am luat-o cu 25 lei noi, depinde ce iti doresti!

Inregistrat
    06.07.2007

Citat Postat de scumpis Vezi mesajul
    buna, tuturor!

Important e sa te simti tu mireasa si sa iti placa ce porti . Eu nu am avut posetuta ca mise pare un accesoriu in plus la o mireasa.. tot ce am nevoie imi duce mirele si nasele si d-soarele de onoare, ca rolul lor este sa se ocupe de mine .. Am avut mainile ocupate cu tot felul, de la lumanari, buchet, mire, etc, si cu posetuta cred ca mi-era mai greu

Dar revenind la interbarea ta se gasesc posetute peste tot, nu stiu magazine de unde esti tu, poate de la 15, 20 de lei in sus, pana si la 100, depinde de model, de marca si cum e decorata

Inregistrat
    24.09.2007

multumesc mult, fetelor! am fost si eu prin lipscani, dar numai in trecere, n-am stat sa ma uit atent si nu prea am vazut nimic asa, la prima vedere.

eu as vrea ceva mai elegant, mai pretentios putin, pentru ca o sa ma vada toata familia, inclusiv rudele mai cu fite , si as vrea sa fie totul perfect daca s-ar putea.

Inregistrat
    03.08.2007

Eu o sa am saculet la nunta..am si gasit in sibiu, acolo de unde mi-am luat rochita si nu costa mult!

Inregistrat
    02.12.2007

Implicit Re: Bijuterii mireasa

Si Eu Mi-as Dori Din Toata Inima Sa Port Bijuterii Aurii, Dar Mai Astept Pana Sa Merg Sa Le Cumpar.am Vazut Ceva Auriu Pe Calea Dumbravii La Magic Moments Si La Promenada.

Inregistrat
    19.06.2008

Eu nu vreau poseta...nici saculet...mi se pare ca o sa ma incurce si o sa ia din eleganta rochiei....
    Buchetul imi va fi suficient.....si una din domnisoarele de onoare in poseta careia sa gasesc ce-mi trebuie

Inregistrat
    04.03.2009

si eu imi voi cumpara posetuta am vazut la altele ca e practica!

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us