Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 41

Subiect: Accesorii mireasa in Sibiu (bijuterii, diademe, voal etc.)

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Accesorii mireasa in Sibiu (bijuterii, diademe, voal etc.)

Am rochia in culoarea untului-crem deschis,pantofii aurii si-mi trebuie posetuta aurie.Unde as putea sa caut?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

ceau,

si eu am stat si m-am gandit daca vreau poseta sau nu dar am ajuns la concluzia ca mi-ar fi incomoda. Am trena, buchetul, cu o mana ma tin de mire sau nas, iar cu cealata trebe sa mai ridic si de rochie...

si poseta daca nu sta cumva fixa numai m-ar incomoda...ca daca e sa ma sune cineva oricum nu am mana sa raspund...asa ca le dau cuiva sa le tina pe toate ce am nevoie....

Tu vrei posetutza sau bocelutza? ca era un site cu bocelutze in mare parte, parca .calinevents si ti le trimitea cu posta.

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Citat Postat de dada
    ceau,

si eu am stat si m-am gandit daca vreau poseta sau nu dar am ajuns la concluzia ca mi-ar fi incomoda. Am trena, buchetul, cu o mana ma tin de mire sau nas, iar cu cealata trebe sa mai ridic si de rochie...

si poseta daca nu sta cumva fixa numai m-ar incomoda...ca daca e sa ma sune cineva oricum nu am mana sa raspund...asa ca le dau cuiva sa le tina pe toate ce am nevoie....

Tu vrei posetutza sau bocelutza? ca era un site cu bocelutze in mare parte, parca .calinevents si ti le trimitea cu posta.
    Mai,nici eu n-am vrut initial poseta ca daca voiam din start mi-o luam din bucuresti .Dar mi-au zis mai multe tipe(din familie si de la serviciu)ca nu se poate sa n-am ca unde-mi pun si eu un ruj,un rimel etc.Nici eu nu mai stiu ce vreau .Ma zapacesc de cap toti.
    Mi-am comandat ieri verighetele.Am mai scapat de o treaba.
    Pupici

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Nici eu nu vreau posetuta.Insarcinez eu pe cineva cu rimelul,rujul si ce mai trebuie.Verighete de unde?Ca si eu caut.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Eu zic ca nu merita postutza ca imposibil sa nu ai pe cineva care sa-ti duca rujul si ce-ti mai trebuie ...ca la urma urmei si la baie tot vine cineva cu tine...si daca iti iei o ieftinitura (ca pentru altceva nu merita investitia) gandeste-te cum arata si cu rochia...si numai pentru o posetuza un drum la Bucuresti...nu stiu zau...
    da aia de la carat au catalog cu modelele din strainatate? sunt scumpe ?
    ca m-as duce sa vad si eu inainte sa mergem la Bucuresti...

angi Guest

Implicit

posetuta aurie super draguta am vazut in c-ta pacat ca esti asa departe si n-o poti vedea. eu nu mi-am luat rochita, dar am considerat necesara poseta,a sa ca dupa pantofi al doilea luicru pe care mi l-am luat a fost poseta si n-am vrut sub nici o forma boceluta. stii ce se spune ca o femeie este mai feminina atunci cand are poseta. sfatul meu> nu renunta la ideea de a-ti lua poseta!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

http://www.miresimireasa.ro/Members/laura81/album
    Aici e si o poza cu posetuta mea . am luat-o pt ca mi-a placut ca era altceva decat boccelutele alea (mie nu-mi plac deloc). nu am avut treaba cu ea pt ca statea f bne pe umar, nici n-am stiut ca o am. dar nici nu mi-a trebuit la nimic. acuma sincer, voi credeti ca va apucati sa va refaceti machiajul in timpul nuntii?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de laura81
    http://www.miresimireasa.ro/Members/laura81/album
    Aici e si o poza cu posetuta mea . am luat-o pt ca mi-a placut ca era altceva decat boccelutele alea (mie nu-mi plac deloc). nu am avut treaba cu ea pt ca statea f bne pe umar, nici n-am stiut ca o am. dar nici nu mi-a trebuit la nimic. acuma sincer, voi credeti ca va apucati sa va refaceti machiajul in timpul nuntii?
    A, am uitat ce era mia important, am luat-o de peste drum de cedonia

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us