Pagina 21 din 21 PrimulPrimul ... 11192021
Rezultate de la 161 la 168 din 168

Subiect: Casting de nasi in Constanta

Inregistrat
    02.04.2011

Implicit Re: casting de nasi in constanta

Citat Postat de gia87 Vezi mesajul
    imi pare rau pentru voi!
    Ce e al vostru, e pus deoparte! Important e sa nu va lasati planurile. Noi ne-am gasit nasii cu o luna jum inaintea nuntii. Si ne lasasera de vreo 2 luni. Asa ca, nu disperati!
    dar sintem disperati mai avem 3 luni pina la nunta si nu putem sa inaintam nu putem face invitatile nu mai pot dormi noaptea imi vine sa anulez totul

Inregistrat
    22.07.2008

Citat Postat de mary_99 Vezi mesajul
    dar sintem disperati mai avem 3 luni pina la nunta si nu putem sa inaintam nu putem face invitatile nu mai pot dormi noaptea imi vine sa anulez totul
    incearca sa te calmezi si o sa vezi ca o sa fie bine. eu cu o luna jum si tot nu eram disperata. erau parintii, dar noi nu.
    si s-a rezolvat de la sine. i-am cunoscut din prieteni in prieteni!
    nu anula nimic. timp de invitatii mai e, ca vin in 2 zile acasa. capul sus!
    un sut in fund, un pas inainte!

eu m-as fi bagat, dar am dizertatia atunci. si automat si banii o sa intre la scoala!

si noi aveam si invitatiile tiparite. le-am dat asa si pe cele pentru nasi, am facut altele, cu numele lor. nu cred ca stiu ca am facut asa ceva, dar nici noi nu am adus vorba. dar cred ca si-au dat seama. ca stiam ca le aveam scoase. si ne-au ajuns 10 mil, asa ca, nu vroiam sa pierd banii degeaba.
    Ultima editare de gia87 : 19.04.2011 20:06:11

Inregistrat
    27.11.2010

Citat Postat de Dementa Vezi mesajul
    Pe noi ne-au lasat nasii tocmai cand aveam invitatiile la tiparit si am stopat totul. Acum, cu 4 luni inainte de nunta, suntem in situatia de a nu stii ce sa facem cu nunta noastra. Ne-am lovit numai de refuzuri desi nu aveam absolut nici o pretentie de la cei pe care i-am rugat sa ne fie nasi. E teribil de greu sa gasesti nasi in vremurile astea dar totusi sper sa gasim pe cineva care ar vrea sa ne tina lumanarile.
    Te inteleg perfect si eu am trecut prin acelasi lucru doar k eu aveam invitatiile deja facut. Se pare k pana la urma norocul mi-a suras cand credeam k trebuie sa renunt la tot. Important este sa nu iti pierzi speranta si poate vei avea noroc chiar de pe acest site. Mult noroc iti urez in gasirea nasilor si multa rabdare cu toate pregatirile pentru nunta

Inregistrat
    30.04.2010

Citat Postat de ina_10_86 Vezi mesajul
    Te inteleg perfect si eu am trecut prin acelasi lucru doar k eu aveam invitatiile deja facut. Se pare k pana la urma norocul mi-a suras cand credeam k trebuie sa renunt la tot. Important este sa nu iti pierzi speranta si poate vei avea noroc chiar de pe acest site. Mult noroc iti urez in gasirea nasilor si multa rabdare cu toate pregatirile pentru nunta

Ms frumos pentru incurajari. Am gasit o pereche de nasi cu care ne intelegem de minune. E adevarata vorba ca fiecare fin isi are nasul. Acum ii dam inainte cu pregatirile.

Inregistrat
    27.11.2010

Citat Postat de Dementa Vezi mesajul
    Ms frumos pentru incurajari. Am gasit o pereche de nasi cu care ne intelegem de minune. E adevarata vorba ca fiecare fin isi are nasul. Acum ii dam inainte cu pregatirile.
    Intai de toate o sa incep cu scuze pentru ca nu am mai intrat de foarte mult timp pe site, dar ma bucur tare mult sa aud ca ai gasit o pereche de nasi cu care te si intelegi foarte bine. Felicitari si sper ca toate au iesit asa cum ai visat la nunta . Casa de Piatra !!!

Inregistrat
    18.01.2013

Implicit Re: Casting de nasi in Constanta

buna seara !si eu caut nasi pt nunta care va avea loc in noiembrie!suntem din constanta,eu am 25 ani iar el 27 ani,si am zis sa incerc sa-mi kut nasi pe internet,dc nu ?!astept pareri !

Inregistrat
    30.06.2013

Si eu caut nasi

Inregistrat
    18.01.2013

buna miresici,

Din pacate si noi am ajuns in postura asta...fara nasi doar cu o luna inainte de nunta.Ne-au anuntat acum 2 zile ca nu ne mai pot cununa...Am tot incercat sa cautam,dar din pacate nu am gasit.Nu avem nicio pretentie din partea nasilor,doar sa ne intelegem,sa fie un exemplu pentru noi si sa ne cunune din placere..nu din obligatie..asa cum s-ar fi intamplat in cazul celor care nu ne mai cununa....Sunt disprata deoarece mai sunt doar 3 saptamani pana la nunta..si nu stim ce sa facem.

Pagina 21 din 21 PrimulPrimul ... 11192021

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us