Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate de la 65 la 71 din 71

Subiect: Cazare invitati in Brasov

Inregistrat
    17.08.2011

Implicit Re: Cazare invitati in Brasov

Citat Postat de eva_nagy Vezi mesajul
    Iza, tu unde ai cazat invitatii?
    La hotelul de pe Strada Lunga pe care il pomeneai si tu mai sus hotelul care poarta numele Strazii Lungi (nu vreau sa fac reclama).

Am rezervat din Ianuarie, pentru noaptea nuntii noastre, 3 apartamente, 2 camere triple si 9 twin si am negociat o suma totala de 1500 RON (platita integral dinainte). Mi s-a parut cea mai buna varianta ca si raport calitate/pret/pozitionare. Am avut ceva emotii cu check-in-ul, care trebuia sa fie la ora 14:00 (taman cand incepea cununia noastra religioasa) dar pana la urma au avut camerele gata cam de pe la 12:30 si lumea s-a putut duce linistita. Invitatii care s-au cazat au fost incantati de cazare.

Inregistrat
    12.01.2012

Buna fetelor. Acum m-am apucat si eu de cautat Noi avem apr.5-7 oaspeti care trebuie cazati. Am vorbit la pensiunea gizelle, pe dealul cetatii. Nu e mare, dar de ajuns daca nu sunt multi. Ca si pret e un pic mai scump decat la cei de pe strada Lunga.
    M-am mai uitat si la Casa Samurai sau Hotel BCR... daca mai aveti vreo idee buna, dati si mie de stire. Noroc ca mai am un pic de timp
    Bafta! Va doresc o nunta frumoasa.

Inregistrat
    21.08.2012

Eu caut un hotel cu vreo 50 de camere duble in zona Centrala...dar nu la Aro.
    Aveti vreo recomandare?

Inregistrat
    21.11.2012

Citat Postat de eva_nagy Vezi mesajul
    Haideti sa reinviem aceasta sectiune a forumului....

Fetelor am gasit un hotel pe strada Lunga cu preturi mai mult decat accesibile.
    Duminica - Joi; Vineri - Sambata

Standard 69 Ron/camera; 99 Ron/camera
    Executiv 89 Ron/camera; 99 Ron/camera
    Superior 98 Ron/camera; 120 Ron/camera
    De lux/Tripla 110 Ron/cam; 120 Ron/camera
    Apartament 150 Ron/apart; 170 Ron/apart

Daca vreti informatii despre hotel o sa va scriu PM....

te rog frumos imi poti trimite si mie detalile acestui hotel ? eu o sa am multi invitati di 3 colturi ale tari si vroiam sa imi fac o idee cam cat mar costa .

multumesc mult de tot

Inregistrat
    05.09.2012

Noi am gasit solutia perfecta de cazare! Este pensiunea administrata de parorhia reformata din Brasov, au camere foarte frumoase si decorate modern, personal amabil, preturi decente (la limita minima a preturilor din oras) si pe langa asta, din banii castigati cu pensiunea ei sponsorizeaza si intretin si alte lucruri de suflet (tabere pentru copii defavorizati, un camin de batrani etc). Noi am fost foarte multumiti, mai ales ca musafirii nostri aveau la dispozitie si o curte mare, si o terasa minunata plina cu flori pentru momente de relaxare! Si ca locatie este la 5 minute de locatia noastra: Sergiana Center, ei fiind pe str. 13 decembrie.

Inregistrat
    08.11.2010

Citat Postat de LaDiva Vezi mesajul
    Noi am gasit solutia perfecta de cazare! Este pensiunea administrata de parorhia reformata din Brasov, au camere foarte frumoase si decorate modern, personal amabil, preturi decente (la limita minima a preturilor din oras) si pe langa asta, din banii castigati cu pensiunea ei sponsorizeaza si intretin si alte lucruri de suflet (tabere pentru copii defavorizati, un camin de batrani etc). Noi am fost foarte multumiti, mai ales ca musafirii nostri aveau la dispozitie si o curte mare, si o terasa minunata plina cu flori pentru momente de relaxare! Si ca locatie este la 5 minute de locatia noastra: Sergiana Center, ei fiind pe str. 13 decembrie.
    Poti sa-mi dai te rog un nr. de contact sau o adresa web?
    Multumesc

Inregistrat
    06.07.2012

M-ai facut curioasa cu pensiunea de care spui.
    Daca stiam inainte de nunta, ma interesam si eu.
    Noi am ales Long street, dupa recomandarile de pe miresici, am fost multumita... doar sa fiti atente sa verificati rezervarile la tipuri de camera, adica noi am avut o problema ca am cerut camera tripla, si era o camera dubla cu 2 paturi mai mare, si a trebuit sa uneasca paturile si sa puna o saltea mare peste ca sa fie acceptabil... dar in rest a fost ok..

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us