Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 79

Subiect: Accesorii mireasa in Ploiesti (bijuterii, diademe, voal etc.)

Inregistrat
    03.10.2006

Implicit Accesorii mireasa in Ploiesti (bijuterii, diademe, voal etc.)

Fetelor, eu mai am o luna pana la nunta si inca nu am gasit diadema .
    Nu stiu unde sa mai acut, pt ca eu vreau ceva pe auriu dar foarte simplu.Pana acum n-am vazut nimik care sa-mi placa.
    Voi de unde v-ati luat?
    Eu am cautat la magazinele de pe gangul acela de la hale.

Inregistrat
    07.11.2006

Implicit Re: Accesorii Mireasa

Citat Postat de raluca_popeasca Vezi mesajul
    Fetelor, eu mai am o luna pana la nunta si inca nu am gasit diadema .
    Nu stiu unde sa mai acut, pt ca eu vreau ceva pe auriu dar foarte simplu.Pana acum n-am vazut nimik care sa-mi placa.
    Voi de unde v-ati luat?
    Eu am cautat la magazinele de pe gangul acela de la hale.
    Poti sa cauti la toate magazinele cu rochii de mireasa, majoritatea au si accesorii. Sau daca ai timp da o fuga in bucuresti pe lipscani sunt multe magazine cu asa ceva

Inregistrat
    03.10.2006

Citat Postat de monicela Vezi mesajul
    Poti sa cauti la toate magazinele cu rochii de mireasa, majoritatea au si accesorii. Sau daca ai timp da o fuga in bucuresti pe lipscani sunt multe magazine cu asa ceva
    Ti-am ascultat sfatul si am fost pe Lipscani, am avut azi drum la Bucuresti si mi-am luat de acolo diadema. Nu as fi vrut totusi sa iau de acolo, dar nu am avut de ales. Nu aveam timp sa ma duc in alta parte sa caut si riscam sa nu mai gasesc deschis cand ma intorceam.
    M-a frapat diferenta de preturi intre Bucuresti si Ploiesti. Ac diadema pe care o vasusem la noi cu 35 ron, acolo era cu 70 ron. Diferenta este f mare, din punctul meu de vedere (pt produse identice), plus ca , referitor la calitate nu stau f bine.
    Asta e, important e ca mi-am gasit ce mi-am dorit. Acum sunt mai linistita. Mai am de cumparat sandalele si esarfa pt dezgatitul miresei.
    pupici!!!!!!!!!!

Buna fetelor
    Eu nu mi-am cumparat nimik
    si in plus rochia pe care m-am tot chinuit sa mi-o aleg acum nu pot sa mi-o mai cumpar pentru ca vineri am afla ca sunt insarcinata.
    Oricum sunt cea mai fericita.Insa nu stiu daca o sa fac fata la tot.
    multi pupici

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de gabrielalgs Vezi mesajul
    Buna fetelor
    si in plus rochia pe care m-am tot chinuit sa mi-o aleg acum nu pot sa mi-o mai cumpar pentru ca vineri am afla ca sunt insarcinata.
    multi pupici
    Felicitarii!!!! Stai linistita iti vei gasi si asa rochita! Pupici!

Inregistrat
    11.11.2006

Buna fetelor
    multi pupici
    Felicitari Gabriela!! Iti doresc o sarcina usoara si o nunta ca-n povesti

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de raluca_popeasca Vezi mesajul
    Ti-am ascultat sfatul si am fost pe Lipscani, am avut azi drum la Bucuresti si mi-am luat de acolo diadema. Nu as fi vrut totusi sa iau de acolo, dar nu am avut de ales. Nu aveam timp sa ma duc in alta parte sa caut si riscam sa nu mai gasesc deschis cand ma intorceam.
    M-a frapat diferenta de preturi intre Bucuresti si Ploiesti. Ac diadema pe care o vasusem la noi cu 35 ron, acolo era cu 70 ron. Diferenta este f mare, din punctul meu de vedere (pt produse identice), plus ca , referitor la calitate nu stau f bine.
    Asta e, important e ca mi-am gasit ce mi-am dorit. Acum sunt mai linistita. Mai am de cumparat sandalele si esarfa pt dezgatitul miresei.
    pupici!!!!!!!!!!
    Da, ai dreptate cu preturile, sunt mult mai mari decat in Ploiesti, eu am observat in primul rand la rochia de mireasa pe care o vreau eu, care pe Lipscani e cu aproape 3 milioane mai scumpa decat in Ploiesti. Singurul avantaj pe Lipscani e ca sunt destul de multe magazine pentru mirese si ai sanse mai multe sa gasesti ceva frumos.

Inregistrat
    07.11.2006

Buna fetelor
    multi pupici
    Felicitari!!!!!!!!! Stai linistita, sunt destule modele frumoase de rochite pentru viitoarele mamici. Sigur o sa gasesti ceva pe placul tau.

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us