Pagina 41 din 41 PrimulPrimul ... 31394041
Rezultate de la 321 la 323 din 323

Subiect: Florarii in Ploiesti

Inregistrat
    17.02.2012

Implicit Re: Florarii in Ploiesti

Buchetarele,lumanarile, cocardele si buchetul de cununie le-am facut la floraria de la Hale de langa statia de taxiuri si am fost f multumiti. Florile au fost f proaspete, aranjate cu gust si au tinut f bine pana a doua zi. Pretul a fost mai mic decat la alte florarii si au respectat tot ce le-am cerut.

Inregistrat
    11.03.2013

Eu vreau trandafiri albastri la nunta.. stiti cumva vreo florarie prin Ploiesti unde pot gasi?

Inregistrat
    11.03.2008

Citat Postat de Elenna08 Vezi mesajul
    Eu vreau trandafiri albastri la nunta.. stiti cumva vreo florarie prin Ploiesti unde pot gasi?
    La orice florarie cred iti poate aduce trandafiri albastrii, daca ii comanzi cu vreo 2 saptamani inainte. Sau ti-i poate vopsi pe cei albi, exista spray special pentru flori. Cei natural albastrii cred ca sunt nitel mai scumpi.

Pagina 41 din 41 PrimulPrimul ... 31394041

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us