Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 76

Subiect: Fantana de ciocolata, aranjamente din fructe in Timis

Inregistrat
    03.06.2007

Post Fantana de ciocolata, aranjamente din fructe in Timis

Se pare ca fantanile de ciocolata ai inceput sa patrunda si prin nuntile din Romania!Cat costa inchiriatul,daca merita sau nu as vrea sa discutam aici!

Inregistrat
    27.10.2006

Implicit Re: Fantani de ciocolata!:)yamy...yamy!

Citat Postat de sorinus Vezi mesajul
    Se pare ca fantanile de ciocolata ai inceput sa patrunda si prin nuntile din Romania!Cat costa inchiriatul,daca merita sau nu as vrea sa discutam aici!
    Auci, Sorinus, de la primul mesaj incepi prin a-ti face reclama? Bine ai venit printre noi! Sper ca pe langa a face reclama la fantanile de ciocolata, mai barfesti si cu noi despre una, alta
    Si...chiar ai nunta intr-o miercuri? Sau ai pus data asa, in viteza, ca nu era important?
    Cat despre parerea mea personala..... consider inutile lfantanile de cioco la nunta. Au patruns serios pe piatza la nuntile din RO si inchiriatul pentru o noapte costa cat o fantana noua in magazinele din State.

cc78 Guest

Implicit Re: Fantana ciocolata in Timisoara

Onutzaaaaa, te premiaza fetele de la Bucuresti, te fac moderator)) sa avem si noi moderator din Timisoara)Bietul Sorinus...

Miru Guest

e ma raliez Oanei si zic ca sunt bani aruncati...nu am avut asa ceva si nici nu as da pe spate sa vad la o nunta asa ceva...fiecare cu gusturile lui

Miru Guest

ca sa adaug, am preferat sa avem un frigider cu 5 feluri de inghetata si si-a luat lumea inghe de care a poftit si cand a poftit...

Inregistrat
    01.02.2007

sunt total de acord cu voi fetele.... bani aruncati degeaba... nu as aprecia asa ceva la o nunta...

Inregistrat
    19.10.2006

BTW..E mai buna inghe..pe vremea asta caniculara decat ciocolata ..ma aliez si eu Oanei ce rele suntem

Inregistrat
    01.02.2007

nu cred ca suntem rele, ci doar ne spunem parerile

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us