Rezultatele sondajului: Ce fantana de ciocolata ati alege?

Voturi
207. Nu poți vota în acest sondaj
  • Fantana dubla (sub 40cm)

86 41,55%
  • Fantana simpla (48cm)

121 58,45%
Pagina 1 din 136 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1081

Subiect: Fantana de ciocolata

Inregistrat
    11.07.2006

Implicit Fantana de ciocolata

Buna, fetelor
    cine ma ajuta si pe mine cu informatii despre fantani de ciocolata de inchiriat
    prima oara cand am auzit de ele a fost aici pe site, apoi am cautat pe net si am vazut si cum arata, cat costa in general, exista chiar un site special. de cand le-a vazut mi-e o pofta...... .
    Nu mi-am gasit inca restaurant, dar imi caut fantana . poate ma ajutati cu ceva informatii pt. ca vreau si eu una, dar 10.000.000 e cam mult (precizez ca imi trebuie pt. aprox 100 invitati)

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de dididoll
    dar 10.000.000 e cam mult (precizez ca imi trebuie pt. aprox 100 invitati)
    pai atat costa...din pacate..

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

eu dau 300 euro fara tva cam pt acelasi nr de pers. dar fantana este f mare. are 50cm diametru si 1 m inaltime. la banii asti ai de toate, ciocolata, fructe cu nemiluita, aranjate delicios, si 2 chelneri care sa ii invete pe invitati cum sa o foloseasca.
    exista si posibilitatea sa inchiriezi una mai mica fara fructe fara ciocolata.. dar pretul tot cam in zona 200 euro ramane. pt ca ei nu scot profit din vanzarea ciocolatei sau a fructelor ci a inchiriatului propriu zis.

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit

dragut!!!si pe mine ma incanta!! mai vedem....desi ...inca 10mil...oricum,e de efect!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Si eu tot 300 de euro am vazut....

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

e 300 de E(((((, si eu m-am interesat, intr-adevar e de efect, da a trebuit sa renuntam ptr ca :
    1. timpul pentru care se inchiriaza fantana - se inchiaza din cate stiu eu numa prt 2-3 h
    2. am facut la un rest al armatei unde trebuia sa ducem certificate de sanatate ptr ciucalata si ce mai aduceau...

si mi s-a parut mult prea scump ptr 2-3 h si o bataie prea mare de cap....

Inregistrat
    11.08.2006

Implicit

Si pe mine m`ar interesa o fantana de ciocolata, dar sunt din Oradea si nu stiu daca aici se gaseste!Stie careva?

Inregistrat
    04.07.2006

Implicit

Salomeeaf, in Oradea nu stiu dar este in Timisoara si iti asigura transportul.

Pagina 1 din 136 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us