Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 171

Subiect: croitoreasa in bucuresti

Inregistrat
    14.10.2006

Implicit atelier croitorie

fetelor pls help! am si eu nevoie de o croitoreasa buna in bucuresti sau un atelier de croitorie unde sa se miste repede...trebuie sa imi fac o rochita pana la sfarsitul lunii si sunt disperata...

Implicit Re: atelier croitorie

buna daca te ajuta cu ceva raspunsul meu te pot trimite la casa de moda adelline care e langa magazinul Cocor si ori gasesti gata facuta (daca ti se potrivesc modelele de acolo)daca nu ...ti-o pot face destul de repede cred ca si in 2 saptamani poate fi gata.....doamna de acolo e super dragutza si te poate ajuta dar nu te duce sambata ca e foarte aglomerat parerea mea ori luni (eu atunci am fost ...la ora 10 ca atunci deschide....si nu era nimeni )bine eu m-am hotarat destul de repede am vazut si am comandat caci cea pe care am probat-o nu mi se potrivea corsetul.Succes .....in speranta ca te-am putut ajuta

Inregistrat
    14.10.2006

Implicit Re: atelier croitorie

buna, cred ca am uitat sa specific ca am nevoie pt o rochie de seara nu de mireasa, rochia de mireasa o am deja dar am nevoie de o rochie de seara pt o nunta la care tocmai am fost invitata si care e la inceputul lui iulie, am fost prin magazine dar nu am gasit nimic care sa imi placa si am vazut intr-o revista un model frumos...de asta as avea nevoie de o croitoreasa buna, sa o poate realiza...

Inregistrat
    07.03.2007

Implicit caut croitoreasa!!!

buna fetelor
    va rog sa ma ajutati intr-o mare problema...am nevoie de o croitoreasa buna din Bucuresti care sa-mi faca o rochie de pe o poza
    va rog sa ma ajutati....
    va pup
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: caut croitoreasa!!!

Ce frumoase sant rochiile.
    Ma alatur si eu cautarilor.
    Vand rochita casa de moda Ioanin, cu trena, superba.

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit croitoreasa in bucuresti

feteleor,croitoreasa mea are niste pb.......am nevoie de o croitoreasa dibace,care lucr frumos,ingrijit,ATENT,la preturi ok.............am nevoie pt retusuri,lucr obisnuite>> de scurtat o fusta,un pantalon,de largit ceva,de modificat una alta............

ps>> dc mai e si in zona obor,dristor,titan........sau pe aici ,ar fi minunat!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: croitoreasa in bucuresti

Aputea sa iti dau email-ul unei croitorese, dar nu stiu cum lucreza, pt ca inca nu am cusut nimic la ea.
    Vand rochita casa de moda Ioanin, cu trena, superba.

Inregistrat
    29.11.2006

Implicit Re: caut croitoreasa!!!

Citat Postat de eva Vezi mesajul
    Ce frumoase sant rochiile.
    Ma alatur si eu cautarilor.
    Draguto.n-ai gasit croitoreasa in Bucuresti? Si eu am disperata nevoie de una...sau mai multe!

Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us