Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: Cedez rezervare restaurant pentru 29 iulie

Inregistrat
    09.08.2006

Implicit Re: Cedez rezervare restaurant pentru 29 iulie

[quote=bleu_angelet;285730]Multumesc din suflet!!!!!!!!!
    Am visat o groaza de timp la ziua asta, mi-am dorit din tot sufletul sa fiu mireasa, am sperat in pana in ultima clipa...socrii ne-au spus de la bun inceput ca ne ajuta, apoi au zis ca nu ne mai pot ajuta...Am facut noi ce am putut din 2 salarii mici, dar nu facem fata...Asta e! Poate facem numai cununia civila cu familia ca sa compenseze. Pana atunci ma bucur cu fiecare miresica de pe acest forum! Va multumesc ca ma intelegeti![/quo

Imi pare rau pentru tine, pentru voi .
    Nu renunta la visul tau, intr-o zi se va implini cu siguranta.

Inregistrat
    24.10.2006

Citat Postat de bleu_angelet Vezi mesajul
    Multumesc din suflet!!!!!!!!!
    Am visat o groaza de timp la ziua asta, mi-am dorit din tot sufletul sa fiu mireasa, am sperat in pana in ultima clipa...socrii ne-au spus de la bun inceput ca ne ajuta, apoi au zis ca nu ne mai pot ajuta...Am facut noi ce am putut din 2 salarii mici, dar nu facem fata...Asta e! Poate facem numai cununia civila cu familia ca sa compenseze. Pana atunci ma bucur cu fiecare miresica de pe acest forum! Va multumesc ca ma intelegeti!
    Imi pare foarte rau si sint alaturi de tine!!!!

Am trecut si noi prin situatia de a amina totul... din fericire, pina la urma s-a rezolvat!... Cred ca inteleg prin ce treci!!!

Daca te pot ajuta cu ceva, sint aici! Si nu uita, cel mai important e sa fiti voi sanatosi, fericiti si sa va iubiti!!!!!

Inregistrat
    06.01.2007

[quote=LILICA;285739]
    Citat Postat de bleu_angelet Vezi mesajul
    Multumesc din suflet!!!!!!!!!
    Am visat o groaza de timp la ziua asta, mi-am dorit din tot sufletul sa fiu mireasa, am sperat in pana in ultima clipa...socrii ne-au spus de la bun inceput ca ne ajuta, apoi au zis ca nu ne mai pot ajuta...Am facut noi ce am putut din 2 salarii mici, dar nu facem fata...Asta e! Poate facem numai cununia civila cu familia ca sa compenseze. Pana atunci ma bucur cu fiecare miresica de pe acest forum! Va multumesc ca ma intelegeti![/quo

Imi pare rau pentru tine, pentru voi .
    Nu renunta la visul tau, intr-o zi se va implini cu siguranta.
    Multumesc!!!!!!! Stiu ca se va implini......cand mi-ai povestit ce frumos a fost la nunta voastra, incepusem sa sper atat de mult ca va fi posibil...Dar, nu mai e, din pacate...

Inregistrat
    06.01.2007

Citat Postat de mayday Vezi mesajul
    Imi pare foarte rau si sint alaturi de tine!!!!

Am trecut si noi prin situatia de a amina totul... din fericire, pina la urma s-a rezolvat!... Cred ca inteleg prin ce treci!!!

Daca te pot ajuta cu ceva, sint aici! Si nu uita, cel mai important e sa fiti voi sanatosi, fericiti si sa va iubiti!!!!!

Multumesc, iubita!!!!!!!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us