Pagina 3 din 87 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 694

Subiect: Cofetarii, prajituri, torturi in jud. Timis

Inregistrat
    01.06.2006

Implicit Re: Torturi de nunta in Timisoara

asta a fost tortul meu
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    22.08.2006

Toate prajiturile de la Sava sunt... !!! Au gust identic, indiferent de sortiment, nu simti decat zahar si margarina. la Codrina sunt gustoase, dar torturile de la Sava, in ciuda gustului, parca sunt mai aspectuoase. de la Ottima nu stiu. De la Trandafirul sunt suuuuuuuupeer!!! In plus, la Trandafirul poti sa combini ce crema vrei, cu ce blat sau ce aranjament iti trece prin cap. dar... asta iara e chestie de gust! poate ce imi place mie nu place altora.

Inregistrat
    13.08.2006

Trandafiru! Trandafiru!
    mi se par cei mai tari. au niste prajituri de ..... imi lasa gura apa shi acum, sincer mie imi plac la nebunie. mai mult ca sigur ca de la ei o sa luam prajile shi tortul.
    Ultima editare de Kaela : 05.10.2006 15:31:00

Inregistrat
    15.08.2006

Eu tot pentru Ottima o sa optez.
    Sora mea a avut de la ei...si a fost bestial!!! Chiar daca nu-mi plac prajiturile de la ei (sunt foarte aspectuoase, dar foarte dulci), tortul acela a fost superb...si ca aspect si ca gust.
    Am auzit pe forum ca sunt cam dificili, dar eu zic ca merita si nu as incerca cu altcineva!

Inregistrat
    16.07.2006

Prietena mea si-a comandat prajiturile de la Trandafirul si au fost super.Aratau bine si pe langa asta au fost foarte bune.N-am mai mancat nicaieri praji atat de bune,nici macar la Codrina.
    Sigur imi comand tortul si prajiturile de la ei,sunt cei mai buni,parca ar fi facute in casa.

Inregistrat
    07.02.2005

La Ottima pan ne-am comandat si noi tortul si prajiturile.
    Am vrut la Andy Prod, dar m-am razgandit din cauza de aspect al biroului de primire. nu vreau sa spun mai multe, dar chiar nu mai vroiam la ei.

Inregistrat
    17.10.2006

Buna tuturor miresicilor din timisoara!
    Eu am intrat de curand pe site, dupa nunta mea care a fost pe 26 august. Tortul nostru a fost comandat tot la Sava cu crema "dragoste" dar exteriorul a fost ceva mai deosebit: a fost un tort de ciocolata! toti au ramas socati si foarte placut impresionati pentru ca a fost - fara exagerare - DELICIOS.
    dar mai am un pont bun: pe strada Borzesti este o cofetarie mica unde fac niste prajituri foarte bune si mai deosebite. O prietena de-a mea si-a comandat tortul acolo si a fost ceva mai deosebit decat la codrina, ottima pan sau trandafirul in ceea ce priveste compozitia precum si ca ornare.
    va doresc spor la organizare tuturor! Eu stiu prin ce am trecut si daca vreti sa mai aflati pareri, puteti sa-mi scrieti. Nu sunt eu nu stiu ce experta dar as vrea sa ajut cat mai multe miresici.
    succes

Inregistrat
    10.06.2006

Citat Postat de Kaela
    sincer va spun fetelor pe mine nu ma incanta faza cu artificiile pe tort shi probabil nici n-o sa avem asa ceva.
    sunt de acord cu tine kaela, nici mie nu-mi prea plac artificiile alea plantate in tort,eu o sa ma gandesc la niste lumanari sau chiar artificii dar mai pe langa tort

Pagina 3 din 87 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us