Pagina 1 din 258 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 2057

Subiect: Off topic-ul miresicilor din Sibiu

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: pantofi mireasa magazine?

Stai linistita.La mine 1/3 a fost din Ardeal 1/3 din Oltenia si 1/3 din Moldova

Inregistrat
    05.03.2007

pai se impaca de la sine oaspetii...moldovenii mei n-au mai pomenit intampinare cu alcooluri - ei erau invatati cu dulceata si apa rece - da' le-a placut si-au mai cerut...mancarea cea mai buna (si multa) e in sibiu, se stie, deci toti vor fi incantati...iar la muzica...exista cd-uri cu tot felul de muzici, deci n-ar trebui sa ai probleme...oltenii se vor dezlantui in sarbe si hore si va iesi perfect totul.

Inregistrat
    10.12.2006

Citat Postat de inasibiu Vezi mesajul
    Multumesc mult fetelor, nu ma asteptam sa mi se raspunda atat de repede si atatea dintre voi. Deja imi place forumul asta. Bine , aveati dreptate ca pana la pantofi mai sunt o gramada de treburi... ce ziceti de faptul ca juma`de invitati sunt olteni si jumate ardeleni (eu sunt din valcea dar m-am stabilit aici dupa facult.) si vor trebui impacati toti...Doamne cate treburi de rezolvat si alergatura ca nici nu stiu de unde sa incep...
    Cred ca singurele probleme care ar putea aparea sunt la muzica populara, dar daca vorbesti cu dj-ul si ii explici cum sta treaba ar trebui sa se descurce si sa multumeasca pe toata lumea. O sa invete si ardelenii horele oltenesti si oltenii invartitele de pe la noi. Asa ca toata lumea va avea de castigat si va iesi totul bine. Chiar nu ai motive sa te stresezi pe tema asta

Inregistrat
    26.02.2007

Smile Re: pantofi mireasa magazine?

Citat Postat de inasibiu Vezi mesajul
    Multumesc mult fetelor, nu ma asteptam sa mi se raspunda atat de repede si atatea dintre voi. Deja imi place forumul asta. Bine , aveati dreptate ca pana la pantofi mai sunt o gramada de treburi... ce ziceti de faptul ca juma`de invitati sunt olteni si jumate ardeleni (eu sunt din valcea dar m-am stabilit aici dupa facult.) si vor trebui impacati toti...Doamne cate treburi de rezolvat si alergatura ca nici nu stiu de unde sa incep...
    Si la mine jumate din invitati o sa fie olteni pt ca ai mei sunt din jud valcea! Stai linistita ca mai ai timp!

Inregistrat
    07.12.2006

Implicit Re: Rochii de mireasa in Sibiu

Hola, Dana.
    Offtopic,
    Bine ai venit printre noi.
    Si eu sunt in Spania, si sunt nascuta in acelasi an ca si tine si la fel ca si tine incerc sa pregatesc nunta de departe.
    Multa bafta la citit mesaje, o sa gasesti o gramada de informatii si daca ai vreo intrebare, nu ezita si apeleaza-ne.

Inregistrat
    06.04.2007

Nou venita.Buna tuturor fetelor.

Inregistrat
    19.04.2007

Citat Postat de dana80 Vezi mesajul
    Nou venita.Buna tuturor fetelor.
    spor la pregatiri si sper sa-ti gasesti rochita pe care ti-o doresti

Inregistrat
    19.04.2007

spor la pregatiri si sper sa-ti gasesti rochita pe care ti-o doresti

Pagina 1 din 258 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us