Pagina 1 din 478 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 3822

Subiect: Intalniri de miresici din Baia Mare

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: Miresici Baia Mare

Fetelor...ce ziceti pe data de 7 sau 8 iulie punem de o intalnire?Un gratar...o iarba verde...vine si cineva dintre miresicile din Bucuresti...

Inregistrat
    04.12.2006

Citat Postat de mihasabou Vezi mesajul
    Fetelor...ce ziceti pe data de 7 sau 8 iulie punem de o intalnire?Un gratar...o iarba verde...vine si cineva dintre miresicile din Bucuresti...
    eu pe 8 am utimul examen din sesiunea asta. abia astept sa se termine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de MissPretty Vezi mesajul
    eu pe 8 am utimul examen din sesiunea asta. abia astept sa se termine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pe 7 vii la o relaxare si pe 8 mergi la examen

Inregistrat
    04.12.2006

Pe 7 vii la o relaxare si pe 8 mergi la examen
    noghty thought!

Eu sunt super de acor cu o mica conditie: daca e in 7 e bine, daca e in 8 nu pot sa vin pentru ca e botezul nepotzelului meu. Chiar mi-ar face placere sa ne intalnim. Pe atunci intru si eu in grupul doamnelor

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de ryana Vezi mesajul
    Eu sunt super de acor cu o mica conditie: daca e in 7 e bine, daca e in 8 nu pot sa vin pentru ca e botezul nepotzelului meu. Chiar mi-ar face placere sa ne intalnim. Pe atunci intru si eu in grupul doamnelor
    Ghici ce? Chiar pe 7 va fi...asta am hotarat...la mine e si mai si...pe 7 e si ziua soacrei(sper sa n-aiba idei de petrecere)chiar in sambata aia mai am si o nunta dar am zis ca facem intalnirea de dimineatza si apoi catre dupa masa eu cu sotul meu ne retragem, dam o fuga pana acasa, facem un dus si o tulim la nunta
    CE zici? M-as bucura tare mult sa ne intalnim toate...facem un gratarel...o sa fie tare fain...eventual sa imi trimiti un pm cu id de mess sa mai stabilim detalii acolo

vrem si noi, dar pe noi nu se poate conta decat incepand cu 9 iulie.....

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de desdemone Vezi mesajul
    vrem si noi, dar pe noi nu se poate conta decat incepand cu 9 iulie.....
    In nici un fel nu ai putea pe 7? Macar in vizita pe acolo...nici noi nu vom putea sta foarte mult dar macar sa ne cunoastem, mai schimbam si noi 2 vorbe...Sau poate mai organizam dupa tura asta si o alta intalnire...si acolo vei putea veni

Pagina 1 din 478 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us