Rezultatele sondajului: Ce nota acordati acestui restaurant ?

Voturi
34. Nu poți vota în acest sondaj
  • 1

1 2,94%
  • 2

1 2,94%
  • 3

4 11,76%
  • 4

7 20,59%
  • 5

21 61,76%
Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 26

Subiect: Restaurant Club Diesel

Inregistrat
    06.06.2006

Implicit Restaurant Club Diesel

Buna fetelor!

Stie cineva ceva de Club Disel este un rest pa malul lacului Floreasca. Si ma interesau ceva detalii daca a facut cineva nunta pe acolo. Noi o avem in iulie 2007 si ne-ar interesa ca si locatie.
    Astept un raspuns si alte sugestii ar fi binevenite.

Inregistrat
    19.03.2009

Implicit Re: Restaurant Club Diesel

site in constructie , ma doboara asemenea seriozitate , citesc si plang poate are totusi una dintre voi adresa completa si un nr de tel de la acest minunat restaurant

Inregistrat
    04.02.2009

Citat Postat de ralucenia Vezi mesajul
    site in constructie , ma doboara asemenea seriozitate , citesc si plang poate are totusi una dintre voi adresa completa si un nr de tel de la acest minunat restaurant
    Nr de telefon: 0745.581.506. Intrarea spre restaurant se face chiar din Calea Floreasca: venind dinspre Sp de Urgenta, dupa ce treci de intersectia cu strada care merge spre patinoarul Floreasca, este imediat pe partea stanga. Este un panou la intrare si scrie Club Diesel. Eu am nunta saptamana viitoare acolo si pana acum am fost foarte multumita de colaborarea cu ei. Voi vedea la nunta cum va fi.

Inregistrat
    10.03.2009

Citat Postat de luminotea Vezi mesajul
    Buna,

imi da si mie cineva date de contact de la acest restaurant va rog
    multumesc
    Te pot ajuta eu cu informatii si impresii dar...dupa data de 25 aprilie 2009!
    Sunt invitata la un botez al unui prieten al nostru( avocat) dar este cu un nr mare de persoane ( ca ptr nunta) si dupa...pot sa-ti spun ce impresie mi-au facut.
    Oricum salonul imi place , arata OK...
    Prietenul nostru a avut nunta acum vreo 2 ani la Clubul Diplomatic si pentru amenajarea salii pentru ca a fost multumit a apelat tot la firma cu care a colaborat pentru nunta; poti sa treci si tu in data de 25 aprilie sa vezi restaurantul pregatit si amenajat si eventual vorbesti cu un sef...ceva

Inregistrat
    19.03.2009

Citat Postat de cris74 Vezi mesajul
    Nr de telefon: 0745.581.506. Intrarea spre restaurant se face chiar din Calea Floreasca: venind dinspre Sp de Urgenta, dupa ce treci de intersectia cu strada care merge spre patinoarul Floreasca, este imediat pe partea stanga. Este un panou la intrare si scrie Club Diesel. Eu am nunta saptamana viitoare acolo si pana acum am fost foarte multumita de colaborarea cu ei. Voi vedea la nunta cum va fi.
    merci pentru informatii , apropo cat costa meniul la tine la nunta si bauturile poti veni cu ele ?

Inregistrat
    04.02.2009

Citat Postat de ralucenia Vezi mesajul
    merci pentru informatii , apropo cat costa meniul la tine la nunta si bauturile poti veni cu ele ?
    Dragele mele, tocmai am avut nunta la Diesel. A iesit super !!! Mancarea a fost extraordinara si din abundenta, servirea aproape impecabila (intotdeauna este loc si de mai un pic de mai bine ) si tot personalul a fost foarte dragut cu noi! Rudele si prietenii au fost foarte incantati!
    SUNT FOARTE FERICITA!!!!!!
    Meniul a costat 220 RON (nu include tort, fructe si alune). El initial era 200 RON dar noi am compus altul (cu somon, frigarui de mozarella si rosii cherry, ciupercute la gratar, chiftelute etc) + 35 RON apa, suc si cafea. Bautura in rest trebuie adusa de tine - ceea ce noua ne-a convenit extraordinar de mult!
    Se adauga 10% pt chelneri (noi le-am mai dat in plus inca 200 RON de incantati ce am fost). Am platit si 500 RON in plus pe un berbecut la protap pe care ni l-au cumparat si pregatit ei!
    A doua zi am facut masa cu tot meniul de la nunta pt inca 12 persoane si nu am mai platit nimic!
    A fost minunta si va recomand cu foarte mare incredere acest loc!!!!!!!!!!

Inregistrat
    04.02.2009

Citat Postat de irinutza55 Vezi mesajul
    Buna
    Poti sa imi dai te rog un nume si numar pt contact
    poate si niste poze...
    multumesc....
    Am pus cateva poze din ziua nuntii! Am fost foarte multumita si de agentia cu care am lucrat si de restaurant! Te pup
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    06.07.2008

Dragelor,

Restaurantul este absolut superb!!!

Am fost la o nunta la ei si m-am simtit minunat. Mancarea este excelenta, locatia, personalul si serviciile mult superioare.

Din pacate eu nu am putut face nunta acolo, pentru ca au un minim de 200 de persoane, eu de abia ajungand la 120.

Daca aveti nr de persoane, go for it!!

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us