Pagina 1 din 71 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 563

Subiect: Pregatirile miresicilor din Buzau

Inregistrat
    10.07.2007

Implicit Pregatirile miresicilor din Buzau

Salutare "crasmarite" din Buzau,
    Sunt si eu o viitoare miresica si sunt sigura ca numai cu ajutorul vostru pot avea o nunta frumoasa. Visez o biserica deosebita, o locatie frumoasa ....o zi de poveste.
    Nu intru inca in panica pentru ca mai am ceva timp. Ce-mi puteti spune despre Parcul Trandafirilor din Crang?

Inregistrat
    10.07.2007

Implicit Re: miresici 2008

Citat Postat de tuc Vezi mesajul
    Salutare "crasmarite" din Buzau,
    Sunt si eu o viitoare miresica si sunt sigura ca numai cu ajutorul vostru pot avea o nunta frumoasa. Visez o biserica deosebita, o locatie frumoasa ....o zi de poveste.
    Nu intru inca in panica pentru ca mai am ceva timp. Ce-mi puteti spune despre Parcul Trandafirilor din Crang?
    Oare in 2008 doar eu ma casatoresc???....

Inregistrat
    31.03.2007

Smile Re: miresici 2008

Buna

Nu esti singura miresica din 2008.......s-a mai gasit una(adica eu)...pe 23 august 2008.....abia astept

In legatura cu Parcul Trandafirilor....am fost o singura data acolo, acum vreo 4 ani...dar nu la o nunta, ci la onomastica unui prieten...si nu am fost f incantata, pt ca e un local nu prea maricel, plus ca mi s-a parut destul de sumbru....dar asta a fost acum 4 ani.
    Te poti duce sa vezi cum arata acum.

Eu pt nunta am rezervat sala Athena de la restaurantul Turist(langa sala sporturilor ).

Buna!
    Si eu tot in 2006 o sa fiu miresica.
    Noi am ales restaurantul Musatinii, dar avem o problema cu muzica.inca nu am gasit formatie...dar mai avem timp, nu?

Inregistrat
    10.07.2007

Citat Postat de raluca_vatcu Vezi mesajul
    Buna

Nu esti singura miresica din 2008.......s-a mai gasit una(adica eu)...pe 23 august 2008.....abia astept

In legatura cu Parcul Trandafirilor....am fost o singura data acolo, acum vreo 4 ani...dar nu la o nunta, ci la onomastica unui prieten...si nu am fost f incantata, pt ca e un local nu prea maricel, plus ca mi s-a parut destul de sumbru....dar asta a fost acum 4 ani.
    Te poti duce sa vezi cum arata acum.

Eu pt nunta am rezervat sala Athena de la restaurantul Turist(langa sala sporturilor ).
    Buna Raluca,
    Sunt sigura ca este un loc frumos unde vei face nunta...sincera sa fiu, nici macar nu stiam de acest restaurant ! Ma voi duce si eu sa-l vad! Cat despre Parcul Trandafirilor pot spune ca ma leaga multe amintiri din copilaria mea. Asociam acest loc cu palatul unei printese...Pe mine ma intereseaza in primul rand arhitectura localului, mancarea sa fie buna, personalul sa fie dragut, iar despre cum va arata interiorul ma voi ocupa personal (mai mult din gura cu indicatii) pt. ca vreau sa arate intr-un fel anume( tin secret momentan)!

Inregistrat
    31.03.2007

Buna Raluca,
    Sunt sigura ca este un loc frumos unde vei face nunta...sincera sa fiu, nici macar nu stiam de acest restaurant ! Ma voi duce si eu sa-l vad! Cat despre Parcul Trandafirilor pot spune ca ma leaga multe amintiri din copilaria mea. Asociam acest loc cu palatul unei printese...Pe mine ma intereseaza in primul rand arhitectura localului, mancarea sa fie buna, personalul sa fie dragut, iar despre cum va arata interiorul ma voi ocupa personal (mai mult din gura cu indicatii) pt. ca vreau sa arate intr-un fel anume( tin secret momentan)!
    Buna

Da......Parcul Tandafirilor are o arhitectura foarte frumoasa...si daca te face sa te simti ca o printesa ......acolo trebuie sa faci nunta.
    Vad ca avem in aceeasi zi nunta.....mie mi-a fost foarte greu sa mai gasesc ceva de rezervat pentru acea data,asa ca daca inca nu ai rezervat restaurantul, grabeste-te.

Inregistrat
    01.04.2007

Oare in 2008 doar eu ma casatoresc???....

si eu, si eu ma marit in 2008 doar ca eu sunt in septembrie...

buna miresicilor.....si eu tot pe 23 august 2008...ne-am nimerit bine.. doar ca noi anem nunta la urziceni, il

Pagina 1 din 71 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us