Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 232

Subiect: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    pei da.... cine mai are chef de diamant cand pensia e de 5 mil si varsta de 80-90 de ani??? de aia au si pus aniversarea asta atat de tarziu.....
    Propun sa reluam semnificatia fiecarui an, dar in ordine inversa.....

Cum spuneai.....cine mai poarta diamant cand abia te poti sa mergi? NU mai pun problema cu ce il asortezi

Hmmmmm
    si eu sunt in pana de idei!!!

tot in 29.07 avem si noi nunta de hartie!
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Implicit Re: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

- un ceas
    - un dans din buric?

chestiii de-astea

Inregistrat
    28.05.2006

Un ceas vreau sa-i iau eu lui iub dar ca si cadou de nunta

Inregistrat
    16.02.2007

noi pe 7 oct facem un an ...de casatorie...si buna ideea Arinei k a postat cate un cadou semnificativ ptr fiecare an de casatorie...mai ales ca al meu lucreaza ff mult cu instrumentele de scris...buna idee...m-ati scos din incurcatura...

Inregistrat
    20.04.2006

Super super bun subiectul!
    Si eu m-am gandit la cadou dar m-am gandit si la faptul daca ar fi bine o petrecere mica cu nasii, parintii...inca ma mai gandesc....sau facem ceva romantic....

Inregistrat
    25.01.2007

Ce imi zburda mintea cand vine vorba de cadouri:
    - daca sunteti gurmanzi o cina romantica intr-un loc in care nu ati fost niciodata si poate vi se parea prea mult. Nu uita, niciodata nu este prea mult cand e vorba de voi doi
    - daca va place muzica, un concert deosebit
    - daca sunteti practici, un cadou pentru casa, pentru amandoi, nu uita ca la aniversarea anilor petrecuti impreuna ma gandesc ca este frumos sa fie pentru amandoi
    - daca va place sa calatoriti, o calatorie undeva unde nu ati mai fost si se poate face in scurt timp
    - ....voi mai avea idei

Eu cred ca ceva romantic este foarte frumos la aniversarea VOASTRA! Nu este aniversarea ta sau a lui

Inregistrat
    06.02.2005

pai......eu sunt in incurcatura incurcatura mare mare

Evenimentele sunt:

8 iul 2007 - 1 an de la cununia civila
    15 iul 2007 - (sper)luat cu brio (peste 9) licentza
    29 iul 2007 - 1 an de la nunta
    02aug 2007 - ziua lui de nastere

Asa ca dragele mele miresici, va rog sa solidarizati cu mine!!! Si sa ma ajutati cu idei pentru cadouri!!!
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    24.10.2006

Citat Postat de higgs Vezi mesajul
    Ce imi zburda mintea cand vine vorba de cadouri:
    - daca sunteti gurmanzi o cina romantica intr-un loc in care nu ati fost niciodata si poate vi se parea prea mult. Nu uita, niciodata nu este prea mult cand e vorba de voi doi
    - daca va place muzica, un concert deosebit
    - daca sunteti practici, un cadou pentru casa, pentru amandoi, nu uita ca la aniversarea anilor petrecuti impreuna ma gandesc ca este frumos sa fie pentru amandoi
    - daca va place sa calatoriti, o calatorie undeva unde nu ati mai fost si se poate face in scurt timp
    - ....voi mai avea idei

Eu cred ca ceva romantic este foarte frumos la aniversarea VOASTRA! Nu este aniversarea ta sau a lui
    Imi place ca avem cam aceleasi idei!!!!...

Mi-au mai venit vreo doua idei...

- cursuri de un sport care va pasioneaza si pe care n-ati avut ocazia sa-l faceti (escalada, calarie, canyoning sau sarit cu parasuta pentru cei foarte curajosi!!! )

- o sedinta de balneo/masaj/relaxare

- cursuri haioase pentru doi... de gatit, de exemplu... cu degustare la final!!!

Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us