Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829
Rezultate de la 225 la 232 din 232

Subiect: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Inregistrat
    14.09.2009

Implicit Re: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Citat Postat de georgiana_mirela Vezi mesajul

foarte frumos si dragut ca a tinut minte
    da, sa stii ca si pe mine m-a impresionat gestul lui. desi .... sincera sa fiu, cred ca si-a notat undeva: in vreo agenda, telefon etc.

Inregistrat
    21.09.2009

Implicit Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Cred ca cel mai frumos cadou pe care ni-l putem face reciproc cu ocazia aniversarii fiecarui an petrecut ca si cuplu este o minivacanta singuri sau impreuna cu nasii. Din pacate, de multe ori, poate si din cauza vitezei in care ne traim vietile, uitam ce este mai important: sa petrecem timp impreuna, timp pretios...si poate sa reaprindem flacara pasiunii pe ici pe colo...prin punctele esentiale ale relatiei

Inregistrat
    08.08.2011

Implicit Re: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

He he, ce imi place subiectul asta....

Noi implinim pe 28 iulie 5 ani de casnicie sau nunta de lemn cum se zice. O sa comand un mic tort probabil cu un mesaj haios scris pe el...inca ma mai gandesc care anume va fi

Inregistrat
    02.01.2011

Luni sarbatorim si noi nunta de hartie. M-am tot gandit, si m-am tot gandit....si am ajuns la concluzia ca cel mai bine ni s-ar potrivi sa fecm ceva pentru noi, si viitoarea noastra casuta ( in care sper sa ne mutam in 2 luni) Asa ca ne vom face un tablou canvas ( pe panza) cu noi doi. Tocmai ce am facut TTD-ul si au iesit niste poze minunate,..ramane doar sa aleg poza si sa dam comanda

Inregistrat
    30.01.2011

Noi pe 20 august am sarbatorit 1 an de la casatorie.
    Surpriza pe care i-am pregatit-o a fost sa cumparat modelul de invitatie pe care l-am avut la nunta dar netiparit, pe care i-am scris o invitatie la cina.
    I-am propus sa nu-si faca planuri pt acea seara si sa ne intalnim undeva in oras...am mers la un restaurant situat la etajul 18 al unei cladiri...am atasat poze:
    New Image1.jpg New Image2.jpg

A fost placut impresionat.

Inregistrat
    20.09.2010

Citat Postat de Fiep Vezi mesajul
    Noi pe 20 august am sarbatorit 1 an de la casatorie.
    Surpriza pe care i-am pregatit-o a fost sa cumparat modelul de invitatie pe care l-am avut la nunta dar netiparit, pe care i-am scris o invitatie la cina.
    I-am propus sa nu-si faca planuri pt acea seara si sa ne intalnim undeva in oras...am mers la un restaurant situat la etajul 18 al unei cladiri...am atasat poze:
    New Image1.jpg New Image2.jpg

A fost placut impresionat.
    Am fost si noi la acest restaurant..e foarte frumos... \noi aniversarea ne-o petrecem la plimbare, apoi la un restaurant..este destul de clasic...dar important este sa ne simtim bine!!!!

Inregistrat
    13.06.2013

Citat Postat de lina Vezi mesajul
    Salutare miresici!

Am deschis repede-repede topicul asta pentru ca pe 1 august este aniversarea noastra si sunt in mare pana de idei.
    Mereu am considerat ca la astfel de aniversari, cadourile ar trebuie sa fie unele cu mare semnificatie sentimentala....eu m-am orientat mai mereu spre lucruri personalizate dar nu stiu daca mai sunt chiar asa..."la moda".
    Voi ce parere aveti? Ce cadouri faceti iubitilor vostri, sau ce cadouri ati primit de la ei de ziua aniversarii?

HELP!!!!
    O noua luna de miere...e foarte placut un astfel de cadou...folosim orice ocazie pentru a planui o noua calatorie

Inregistrat
    22.06.2011

Si noi am implinit un an de la casatorie si exact in perioada aia eram in Grecia, in concediu. Am sarbatorit printr-o iesire la un restaurant local, doar noi doi.

Acum ma gandesc ca la anu' sigur o sa pregatesc o minivacanta ( asta daca nu mai avem concedii fix in perioada aia ).

Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us