Pagina 3 din 29 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 232

Subiect: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Mai zi mai zi, ca zici bine
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    25.01.2007

Implicit Re: Cadouri pentru iubit/iubita la aniversarea anilor petrecuti impreuna

Citat Postat de mayday Vezi mesajul
    Imi place ca avem cam aceleasi idei!!!!...

Mi-au mai venit vreo doua idei...

- cursuri de un sport care va pasioneaza si pe care n-ati avut ocazia sa-l faceti (escalada, calarie, canyoning sau sarit cu parasuta pentru cei foarte curajosi!!! )

- o sedinta de balneo/masaj/relaxare

- cursuri haioase pentru doi... de gatit, de exemplu... cu degustare la final!!!

Si mie imi place.
    Inca o idee legata de cursuri haioase in doi:

-daca va plac vinurile, atunci un curs de degustare vinuri. Sunt super super!!!!

Inregistrat
    11.07.2007

Citat Postat de higgs Vezi mesajul
    Si mie imi place.
    Inca o idee legata de cursuri haioase in doi:

-daca va plac vinurile, atunci un curs de degustare vinuri. Sunt super super!!!!

Deci daca ii fac un asemenea cadou (cu degustatul vinurilor) o sa ma iubeasca sigur toata viata!

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de mayday Vezi mesajul

- o sedinta de balneo/masaj/relaxare

-
    Ast as face-o si poate chiar ne-ar prinde numai bine o mini vacanta asa gen luna de miere

Inregistrat
    24.10.2006

Citat Postat de mihasabou Vezi mesajul
    Ast as face-o si poate chiar ne-ar prinde numai bine o mini vacanta asa gen luna de miere
    Si eu vreau un week-end d'asta relaxat!!!

De un an de zile tot zic cu o prietena foarte buna sa mergem... acum un an eram amindoua pe sfirsit de teza, stres si restul... si am zis "daca luam teza, plecam in vacanta intre fete"... dupa teza a urmat sesiunea de recrutari... "daca luam post, plecam"... acu' a venit nunta! Da' tot ne ducem noi la sauna, jacuzzi si masaj!!!

Inregistrat
    06.02.2005

Cel mai potrivit cadou care imi vine mie in minte acum e un weekend( cateva zile) romantic undeva la o pensiune....Noi mergem acum de ziua lui...sapt viitoare....iar pe 25 august vom vedea noi...
    Al doilea cadou-(ca intre timp mi-a mai venit unu in minte o cina romantica la un restaurant finut...

Inregistrat
    03.07.2006

Citat Postat de clarita Vezi mesajul
    Asta e cel mai costisitor cadou .
    Probabil ca intentionat a fost numita aniversarea nuntii de 60 ani ca fiind nunta de diamant.
    Intentionat...ca sa nu o mai apucam

Inregistrat
    18.02.2007

Cel mai haios/ciudat cadou primit de la al meu a fost un powerball what was he thinking?! http://www.powerball.ro/ A fost cadoul "romantic" ales de el singur la 4 ani de cand suntem impreuna. La precedentele aniversari (si dupa lol) primisem bijuterii alese de mine din magazin. Atunci i-am zis sa aleaga el... Dar pot sa zic cu mana pe inima ca toti colegii mei baieti de birou au fost fascinati si au facut campionate cu el :P So e bun pt prieteni/sotziori.

Pagina 3 din 29 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us