Pagina 54 din 54 PrimulPrimul ... 444525354
Rezultate de la 425 la 429 din 429

Subiect: Accesorii pentru nunti in Judetul Arges (marturii, carti de oaspeti, invitatii, etc)

Implicit Re: Accesorii pentru nunti in Judetul Arges (marturii, carti de oaspeti, invitatii, e

buna fetelor, am tot cautat firme de organizat nunti si din pacate am vazut ca nu mai sunt... voi de unde v-ati luat invitatii, marturii? ...

Inregistrat
    28.10.2013

Implicit Re: Accesorii pentru nunti in Judetul Arges (marturii, carti de oaspeti, invitatii, e

Invitatiile le-am luat de la Deck Birotica,din centru (unde au stampile,personalizari..).
    Marturiile le comandam pe net,cutiute mire-mireasa in care punem rafaello.

Citat Postat de Anomisimo Vezi mesajul
    Invitatiile le-am luat de la Deck Birotica,din centru (unde au stampile,personalizari..).
    Marturiile le comandam pe net,cutiute mire-mireasa in care punem rafaello.
    Am inteles ca ar mai fi la Argintex jos la parter un magazin cu accesorii pt nunta, daca nu cred ca voi alege si eu varianta sa le comandam de pe net, multumesc mult

Inregistrat
    28.10.2013

Acum am vazut ca ai nunta anul viitor. Mai putem discuta daca mai ai nevoie de ceva. Lasa-mi un mesaj privat.
    Da,este un magazin la argintex, ne vom lua paharele de acolo si probabil si artificiile pentru tort, confetti.

Spor la pregatiri!In ce stadiu esti?

Citat Postat de Anomisimo Vezi mesajul
    Acum am vazut ca ai nunta anul viitor. Mai putem discuta daca mai ai nevoie de ceva. Lasa-mi un mesaj privat.
    Da,este un magazin la argintex, ne vom lua paharele de acolo si probabil si artificiile pentru tort, confetti.

Spor la pregatiri!In ce stadiu esti?

multumesc frumos si voua la fel, in ce privesc pregatirile stam chiar bine, ne-am gasit tot ce era important si care era mai urgent, avem timp suficient si pt restul adica pentru chichite cum ar fii

Pagina 54 din 54 PrimulPrimul ... 444525354

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us