Pagina 3 din 34 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 266

Subiect: rochii de mireasa xl

Inregistrat
    29.01.2007

Implicit Re: rochii de mireasa xl

Citat Postat de coras Vezi mesajul
    aa si inca ceva da avem bust frumos si mare nu trebiue incarcat cu paiete cu doar la decolteu umblat!!
    mai pun niste poze pt voi!
    Eu as indrazni sa recomand un decolteu mai mult drept decat adanc... Acuma depinde si de cat de plinuta e mireasa, dar eu am vazut o mireasa cu bust destul de mare si cu decolteu in V, si nu prea i-a stat bine

Inregistrat
    22.05.2007

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    sunt foarte frumoase,dar unde gasesc eu asa?
    Pai tocmai, gata facuta nu se gaseste nicaieri la noi, asa ca singura solutie este pe comanada!!!!

Inregistrat
    10.02.2007

Si salon "Amanda" face rochii de mireasa la comanda,pe strada cu Centralu' doar ca te obliga sa alegi din stocul lor de materiale...nush' ce sa zic legat de asta...

Inregistrat
    11.10.2006

oare la bucuresti as gasi?

Inregistrat
    10.02.2007

Piata e mult mai ofertanta acolo dacat in Cj.Intreaba miresicile de acolo sa-ti dea o mana de ajutor daca ajungi prin capitala

Inregistrat
    05.05.2007

fetelor, sa va spun ca si eu sunt in aceeasi oala...am avut insa un mare noroc ...la un moment dat cu o femeie EXTRAORDINARA...care mi-a dat niste sfaturi EXCELENTE...si eu sunt plinuta...am si bustul mare...port 5 la sutien...dar sa va spun ce m-a sfatuit...exact ca pe copilul ei:
    - rochia trebuie sa fie cu putina manecuta...pentru a ascunde surplusul da carne de la subrat, asa numitele "painite", care la o rochie fara maneci sau cu bretelute arata ORIBIL....credeti-ma ca am probat si am simtit pe pielea mea ca are dreptate
    - nu trebuie cu tul pe poale deoarece umfla, da o senzatie de " si ma grasa"
    - faldurile rochiei sa plece de sus...astfel incat sa ascunda si burtica
    sa spun sincer ca dupa ce mi-a dat toate argumentele, am stiut ce trebuie sa caut...si DUMNEZEU mi-a dat sansa sa gasesc o rochie EXCELENTA...dar care echivala cu un numar 14 italienesc...
    rochia mea este modelul atasat, doar ca are maneca scurt...si va spun ca nu imi arata umerii mari si nici bustul mare...
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    11.10.2006

asa ceva oare?
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    05.05.2007

nu stiu ce sa-ti spun...vrei o parere sincera? nu...pentru ca iese surplusul de carne de la subrat...intelegi?

Pagina 3 din 34 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us