Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 266

Subiect: rochii de mireasa xl

Inregistrat
    11.10.2006

Implicit rochii de mireasa xl

nu cred ca sunt singura cu o astfel de problema,am fost prin magazine m-am uitat dar nu era marimea mea niciuna, noi cele cu greutate ce ne facem?

Inregistrat
    02.10.2006

Implicit Re: rochii de mireasa xl

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    nu cred ca sunt singura cu o astfel de problema,am fost prin magazine m-am uitat dar nu era marimea mea niciuna, noi cele cu greutate ce ne facem?

eu cand imi cautam rochia am vazut pe horea ca avea rochii marimea 60-62
    am inteles ca fac la comanda cum vrei si exact marimea ta....dar din pacate la comanda iese mai scump

Inregistrat
    11.10.2006

crede-ma ca nu ma intereseaza ca e mai scumpa,ideea e sa-mi gasesc una potrivita si sa ma simt fff bine in ea

Inregistrat
    11.10.2006

mie imi trebuie marimea 50-52 max

Inregistrat
    02.10.2006

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    mie imi trebuie marimea 50-52 max
    oooo.... nu cred ca o sa ai probleme si din cate vad ai nunta la anul asa ca ai timp sa iti alegi modelul.
    pt comanda ti-as recomanda sa iti faci la un solon care are croitoria aici in cluj ca sa faci probe, pt ca sunt saloane care au croitoria in piatra neamt sau cine stie pe unde si nu ai dreptul la proba ti-o aduce gata, si nu iti garanteaza ca mai au aceiasi dantela....

Inregistrat
    11.10.2006

nu stiu ce sa spun,eu nu-mi gasesc haine in general pe marimea mea,ii f nasol, ca si cum societatea te condamna pt ca ai o anumita greutate.

Inregistrat
    22.05.2007

Si eu tot 50-52 sunt si nu gasesc nicaieri mai nimic de imbracat, ce sa mai vorbim de rochie de mireasa. Am gasit un site unde sunt modele pentru rochii masuri mari si o sa mi-o fac la comanda.

Inregistrat
    11.10.2006

pe site-uri gasesc si eu,dar parca chiar rochia de mireasa nu as avea curajul sa o fac .nu ai de unde sa stii cum o sa fie rochia la final, daca nu iti place cum sta pe tine???

Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us