Pagina 3 din 154 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1228

Subiect: Miresici din Judetul Prahova

Inregistrat
    26.07.2006

Implicit Re: Miresici din Ploiesti

Citat Postat de raluk80
    Mercic mult de tot!!Ma duc la coaforul de pe strada Teatrului pt ca am inteles ca tipa care ma coafeaza si tipa care ma machiaza pot veni acasa si asta ar fi foarte bine!!
    La biserica facem la Sf Vineri si am vorbit imediat dupa Paste,cam 4 luni sunt de atunci!!
    Asa e cel mai bine daca poate sa vina acasa, eu nu ma vad in ziua nuntii plecand de la coafor cu voalul pe cap si imbracata normal , la biserica asa ma gandeam si eu sa vorbim(deocamdata nu m-am hotarat la care, mi-ar placea la catedrala dar sa nu fac gaura la nasi in buzunar )

Inregistrat
    08.05.2006

E frumos la Catedrala ,dar si foarte scump!!Se da cam 2,5 milioane de preot in afara de ce este pe chitanta si daca vrei cor se plateste suplimentar!!Daca nu ma insel sunt 4 preoti acolo!!

Inregistrat
    26.07.2006

Citat Postat de raluk80
    E frumos la Catedrala ,dar si foarte scump!!Se da cam 2,5 milioane de preot in afara de ce este pe chitanta si daca vrei cor se plateste suplimentar!!Daca nu ma insel sunt 4 preoti acolo!!

Ups cam mult . Dar la sf Vineri cum e? Tu ai cor?

Citat Postat de tzitzi11
    Restaurantul Best pt 4 noiembrie. L-am rezervat de prin februarie si eu am vrut data asta, dar s-au facut renovari si sunt alte culori acum si alt stil. Eu totusi sper sa iasa bine. Cam am emotii
    Tu ai vazut restaurantul best? Pe ce data vrei nunta?
    Buna, tzitzi11! Si eu sunt din Ploiesti si o sa fiu mireasa, sper, in august 2007, cu putin noroc, chiar pe 25. Si mi-ar placea restaurantul Best. Am citit despre modificarile de-acolo si vroiam sa stiu daca e naspa? Si daca poti sa-mi spui, cam cat te-a costat la Best: tacam, onorariu ospatari, aranjat sala (huse scaune, baloane), daca ai orchestra sau dj si cam cat te-a costat. As vrea sa-mi fac o parere despre restaurantul asta, pt ca, din cate am auzit eu, e frumusel si nici nu-i foarte scump.
    Bafta multa la pregatiri!

Buna, miresicilor din Ploiesti! Sunt atat de dezorientata in ceea ce priveste localul... de ce trebuie rezervat asa devreme? Eu nici nu stiu deocamdata daca nunta mea va fi pe 25 august, n-am vorbit cu nasii, nu stiu cati invitati vor veni (pentru ca pana nu-ti confirma ca vin, tot la stadiul de teorie te afli!) deci nu stiu cat de mare va fi restaurantul si nici locatia n-o stiu. Din cate am citit pe forum, lucrurile se misca foarte repede, dar, deocamdata la mine nu-i nimic concret. Cred ca deja am intrat in panica!!!

Inregistrat
    08.05.2006

E frumos si la Sf Vineri si am si cor!!

Inregistrat
    08.05.2006

E frumos la Best,este acum in stil modernist,au numai mese patrate si dreptunghiulare si foarte multa lumina!!Capacitatea maxima este de 150 de persoane,dar la acest numar nu mai este loc de dans!!Cel mai bine este sa fie maxim 130 de persoane!!Tacamul pleaca de la 1,4 milioane in sus!!In astia 1,4 milioane sunt incluse urmatoarele:bautura aperitiv la inceput cate 50 ml,tortul,sampania si piscoturile,vin la discretie si apa minerala si mancarea 4 feluri!!

Inregistrat
    07.02.2005

buna si eu am facut nunta in Ploiesti la restaurantul Primavera si a fost minunat ..va recomand cu toata increderea restaurantul Primavera , este f cochet si ospatarii sunt f draguti, numai spun de sef ca e f de treaba...incap lejer cam 170 persoane ..noi am avut 150..
    bafta multa

Pagina 3 din 154 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us