Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 10

Subiect: restaurant rucar

Inregistrat
    19.06.2007

Exclamation restaurant rucar

fetelor a facut vreuna dintre voi nunta la rucar?sau ati auzit ceva despre el?akolo voi face nunta...ce parere aveti de acest restaurant?

Inregistrat
    02.08.2007

Implicit Re: restaurant rucar

Nu am fost la nici o nunta acolo dar a existat o perioada cand mergeam sa mancam acolo si erau nunti. Pot sa-ti spun doar ca mancarea e buna , preturile acceptabile si servirea ok. Nu e ceva select , parerea mea e ca e putin comunist ca si aspect dar asta e singurul minus.

Inregistrat
    21.03.2007

Am fost la 2 nunti la rucar....de mancare pot spune ca a fost excelenta,in schimb mie nu mi-a placut sala erea foarte colorata un perete rosu unu galben draperi verzi...erea un curcubeuIar dk mai ai si tema nunti alb albastru....sau mai stiu io ce culoriiiii.....

Inregistrat
    23.04.2008

Question Re: restaurant rucar

fetelor heeelllppp
    alte noutati despre acest restaurant????
    noi avem in septembrie nunta la ei

Inregistrat
    23.04.2008

Question Re: restaurant rucar

nu stie nimeni de rucar ?????
    helppppppppppppppppppppppp

Inregistrat
    23.06.2008

Citat Postat de alpheta Vezi mesajul
    din pacate nici eu nu stiu insa m-ar interesa sa stiu conditiile: capacitate, meniu, avans.
    Pupici, succes si casa de piatra

Inregistrat
    08.06.2009

Citat Postat de alisssa23 Vezi mesajul
    din pacate nici eu nu stiu insa m-ar interesa sa stiu conditiile: capacitate, meniu, avans.
    Pupici, succes si casa de piatra
    buna ,
    Si eu as vrea sa stiu cate ceva despre rucar nu sunt prea incantata dar as dori sa stiu cateva detalii avans,, meniu ,servire, muzica ... va puup
    Citat Postat de alpheta Vezi mesajul
    buna,
    in seara asta merg la rucar sa aflu mai multe detalii daca aveti intrebari va rog sa imi ziceti sunt cam emotionata si sper sa nu uit anumite delatii astept raspunsuri .... va puuup
    Ultima editare de annie_banks : 21.06.2009 21:21:58

Inregistrat
    08.06.2009

Citat Postat de geo2010 Vezi mesajul
    buna ,
    Si eu as vrea sa stiu cate ceva despre rucar nu sunt prea incantata dar as dori sa stiu cateva detalii avans,, meniu ,servire, muzica ... va puup

buna,
    in seara asta merg la rucar sa aflu mai multe detalii daca aveti intrebari va rog sa imi ziceti sunt cam emotionata si sper sa nu uit anumite delatii astept raspunsuri .... va puuup

buna fetelor care vreti sa faceti nunta la rucar am fost si am vazut si nunti acolo si am si intrebat va pot oferi ce detalii doriti eu nu prea sunt incantata ..... va puuup

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us