Pagina 2 din 78 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 620

Subiect: Sali de nunti / restaurante Arad

Inregistrat
    10.03.2007

Implicit Re: Sali de nunti de inchiriat-preturi...

Citat Postat de Ionuca Vezi mesajul
    Salutare miresici din Arad!
    Am mai intrat pe forum, cred ca ma stiti, eu sunt cea cu Fundul in doua luntre, adica traiesc in Cluj si faca nunta in Arad!!
    Ma bucur sa avem si noi sectiunea noastra de forum, acum urmeaza sa ne recuperam mesajele de pana acum!

In legatura cu restaurantul, eu sambata asta tre sa ma decidL Hotel Parc sau Ratio Beach, pe strand . Imi dati cumva vreo sugestie ? PLS, PLS, PLS... ca am fost eu in rad de multe ori pana acum , dar nu imi pot imagina Ratio aranjat pentru nunta!

A fost careva din voi la nunti in cele doua locatii, ce mi-ati recomanda ?

Va multumesc mult si spor in toate!

Cu drag,
    Ioana
    eu as alege parcul.........daca dintre acestea doua ai de ales , acum tu stii ce preferi. eu una am fost la parc si totul a fost super:servirea, mancare, si sala e mare......loc de dans mare........tot ce vrei. la ratio nu am fost dar am auzit cateva pers care au fost nemultumite de ratio .

Inregistrat
    20.06.2007

asa este, voi ce aveti la nunta dj sau formatie ?

Inregistrat
    15.06.2007

Noi avem formatie. Sunt 5 baieti din zalau pe care i-am vazut la o nunta si ne-am indragostit de cum au cantat. Iti canta toata noaptea fara pauze si se implica, danseaza, fac atmosfera. Tin sa spun ca la nunta respectiva pana pe la 6 dimineata nu a plecat nimeni, si toti dansau, chiar si persoane pe care nu le-am mai vazut niciodata dansand. Cat despre pret mi-au cerut 1400 euro si se descurca ei cu transport, etc.

Inregistrat
    20.02.2007

Noi am avut DJ si a fost foarte bine, s-a dansat mult.....si a fost muuulllt mai ieftin.

Tobias are 3ani si 4 luni
    Rebeka 1an 3 luni
    <input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

Inregistrat
    14.02.2007

Noi avem formatia lui Petrica Pasca dk il stiti de la Rapsozii Zarandului,are 2 solisti vocali si am inteles ca la nunti canta de mama focului.am platit destul de mult ,1900 euro,dar cum noua ne place muzica populara eu spun ca merita.

Inregistrat
    28.03.2007

Va multumesc din suflet pentru raspuns!
    Si eu m-am gandit tot la parc, mai ales in ideea ca voi avea destul de multi invitati, in jur de 200 si la ratio mie personal mi se pare mic spatiul.
    Si mai am un dinte pentru Ratio..nu imi pot imagina un restaurant traditional romanesc amenajat pentru nunta...pur si simplu mi s-a blocat imaginatia...

O sa merg oricum maine sa vad restaurantele inca o data, si sa ma hotarasc exact!

Multumesc inca o data, si spor in tot ce faceti!

Ioana

Inregistrat
    14.02.2007

dk vrei sala mare fa la expo arad unde in cort facut de dalisis iti incap 450 pers. cu mese rotunde ,iti face un cort mare alb de nu ai mai vazut asa ceva
    du-te la dalisis sa vezi poze!

Inregistrat
    15.06.2007

Stiu ca nu se discuta gusturile, dar eu ce poze am vazut cu nunti facute la expo mi s-a facut greata.. la propriu vorbind. Orice i-ai face e tot o hala care nu prea are cum sa arate a restaurant. Cat despr eo nunta la cort, te costa firma de catering de te nenoroceste> sub 20 mii euro la 200 de pers nu prea iesi. Acum fiecare stie cum si ce vrea noi doar ne dam cu parerea.

Pagina 2 din 78 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us